4.3.2019 - Podzemelj. Pripravljalna tekma članske selekcije NK Kolpa : NK Croatia '78 Žakanje 2:1 (1:0)
23.2.2019 - Umag. Pripravljalna tekma članske selekcije NK Kolpa: NK Rače 2:0 (1:0)
22.2.2019 - Umag. Pripravljalna tekma članske selekcije Nk.Kolpa: TUS.Mureeck 4:1(3:0)
19.2.2019 - Pripravljalna tekma članske selekcije Nk Kolpa:Nk Zrinski 5:0.(4:0)
12.2.2019 - Pripravljalna članska tekma NK Trebnje : NK Kolpa - 3:3 ( 1:0 )
7.2.2019 - Pripravljalna članska tekma NK Kočevje : NK Kolpa - 2:0 ( 1:0 )
9.6.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 22. (zadnji) krog 2. lige MNZ LJ - NK Zagorje : NK Kolpa = 1 : 2 (1 : 1) v Zagorju
8.6.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 22. (zadnji) krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa NK Šmartno LJ = 1 : 0 (0 : 0) v Podzemlju
6.6.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 21. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Krim Rolljet : NK Kolpa = 5 : 2 (2 : 1) v Ljubljani
3.6.2018 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-8 - 5. (zadnji) krog 3. skupine lige U-8 MNZ LJ - NK Kolpa, ŠD Tian A, NŠ Bela krajina A, NK Črnuče in Olimpija Ljubljana A v Podzemlju
3.6.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 21. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Brinje Grosuplje B = 6 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
2.6.2018 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-9 - 5. (zadnji) krog 6. skupine lige U-9 MNZ LJ - NK Kolpa, NK Vir, NK Dlan Logatec, NK Extrem Sodražica, NŠ Bela krajina v Podzemlju
30.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 20. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Olimpija Ljubljana B = 2 : 5 (1 : 4) v Podzemlju
27.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 20. krog 2. lige MNZ LJ - NK Jevnica : NK Kolpa = 0 : 10 (0 : 5) v Jevnici
27.5.2018 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-8 - 4. krog 3. skupine lige U-8 MNZ LJ - NK Kolpa, ŠD Tian A, NŠ Bela krajina A, NK Črnuče in Olimpija Ljubljana A v Črnomlju
26.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 19. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Virtus Kamnik : NK Kolpa = 2 : 2 (1 : 1) v Kamniku
26.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 26. (zadnji) krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Komenda = 1 : 1 (2 : 3) v Podzemlju
20.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 19. krog 1. lige MNZ LJ - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 3 : 2 (0 : 1) v Ljubljani
20.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 19. krog 1. lige MNZ LJ - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 3 : 1 (1 : 1) v Ljubljani
19.5.2018 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-9 - 4. krog 6. skupine lige U-9 MNZ LJ - NK Kolpa, NK Dlan Logatec, NK Extrem Sodražica, NŠ Bela krajina v Ribnici
19.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 14. (zadnji) krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa v Ljubljani
19.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 18. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Svoboda Kisovec = 8 : 1 (1 : 1) v Podzemlju
19.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 19. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Dren-Vrhnika = 4 : 0 (3 : 0) v Podzemlju
19.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 25. krog 3. SNL Center - NK Sij Acroni Jesenice : NK Kolpa = 3 : 1 (1 : 0) na Jesenicah
16.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 18. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Svoboda Ljubljana = 3 : 4 (1 : 1) v Podzemlju
16.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 18. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Svoboda Ljubljana = 2 : 4 (0 : 2) v Podzemlju
13.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 13. krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Kolpa : NK Ivančna Gorica v Podzemlju
12.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 24. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Ivančna Gorica = 0 : 1 (0 : 0) v Podzemlju
12.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 18. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kalcer Radomlje : NK Kolpa = 3 : 1 (1 : 0) v Radomljah
12.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 17. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Vir : NK Kolpa = 3 : 3 (1 : 2) na Viru pri Domžalah
12.5.2018 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-8 - 3. krog 3. skupine lige U-8 MNZ LJ - NK Kolpa, ŠD Tian A, NŠ Bela krajina A, NK Črnuče in Olimpija Ljubljana A v Črnučah v Ljubljani
6.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 16. krog 1. lige MNZ LJ - NK Dren-Vrhnika : NK Kolpa = 3 : 4 (1 : 1) na Vrhniki
6.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 16. krog 1. lige MNZ LJ - NK Dren-Vrhnika : NK Kolpa = 0 : 3 (0 : 2) na Vrhniki
5.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 23. krog 3. SNL Center - NK Šobec Lesce : NK Kolpa = 0 : 3 (0 : 2) v Lescah
5.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 12. krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Kočevje : NK Kolpa v Kočevju
5.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 16. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Svoboda Ljubljana = 1 : 1 (1 : 1) v Podzemlju
5.5.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 17. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Termit Moravče = 8 : 2 v Podzemlju
5.5.2018 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-9 - 3. krog 6. skupine lige U-9 MNZ LJ - NK Kolpa, NK Dlan Logatec, NK Extrem Sodražica, NŠ Bela krajina v Logatcu
28.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 22. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Sava Kranj = 2 : 1 (1 : 1) v Podzemlju
25.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 21. krog 3. SNL Center - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 3 : 1 (2 : 0) v Ljubljani
22.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 15. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Zagorje Trbovlje = 0 : 1 (0 : 0) v Podzemlju
22.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 15. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Zagorje Trbovlje = 1 : 2 (0 : 1) v Podzemlju
22.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 11. krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Kolpa : NK Krim Rolljet v Podzemlju
22.4.2018 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-8 - 2. krog 3. skupine lige U-8 MNZ LJ - NK Kolpa, ŠD Tian A, NŠ Bela krajina A, NK Črnuče in Olimpija Ljubljana A v Novem mestu
21.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 20. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 6 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
21.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 16. krog 2. lige MNZ LJ - NK Šmartno : NK Kolpa = 2 : 5 (1 : 2) v Ljubljani
21.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 15. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Ribnica : NK Kolpa = 5 : 0 (3 : 0) v Ribnici
15.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 14. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Mirna = 1 : 4 (0 : 3) v Podzemlju
15.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 15. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Bravo Publikum B = 5 : 1 (3 : 0) v Podzemlju
15.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 14. krog 1. lige MNZ LJ - NK Laby's Mengo 28 : NK Kolpa = 5 : 1 (2 : 0) v Mengšu
15.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 14. krog 1. lige MNZ LJ - NK Laby's Mengo 28 : NK Kolpa = 5 : 1 (3 : 0) v Mengšu
14.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 19. krog 3. SNL Center - NK Tinex Šenčur : NK Kolpa = 1 : 1 (1 : 1) v Šenčurju pri Kranju
14.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 10. krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Domžale : NK Kolpa v Domžalah
11.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 13. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Dragomer Dolomiti : NK Kolpa = 0 : 5 (0 : 3) v Dobrovi
8.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 13. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Termit Moravče = 2 : 3 (1 : 2) v Podzemlju
8.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 13. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Termit Moravče = 3 : 2 (2 : 0) v Podzemlju
8.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 18. krog 3. SNL Center - NK Brinje Grosuplje : NK Kolpa = 2 : 1 (0 : 0) v Grosupljem
7.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 14. krog 2. lige MNZ LJ - NK Svoboda Ljubljana : NK Kolpa = 1 : 1 (0 : 0) v Ljubljani
4.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 16. krog 3. SNL Center - NK Kočevje : NK Kolpa = 0 : 0 (0 : 0) v Kočevju
4.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 9. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Črnuče = 11 : 0 (4 : 0) v Podzemlju
2.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 8. krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Kolpa : NK Brinje Grosuplje v Podzemlju
2.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 12. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kamnik : NK Kolpa = 3 : 0 (0 : 0) v Kamniku
2.4.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 12. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kamnik : NK Kolpa = 3 : 1 (0 : 0) v Kamniku
31.3.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 17. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Bled Hirter = 0 : 2 (0 : 0) v Podzemlju
31.3.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 13. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Mirna = 7 : 4 (5 : 3) v Podzemlju
28.3.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 4. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Ribnica = 0 : 3 (0 : 0) v Podzemlju
24.3.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 12. krog 2. lige MNZ LJ - NK Rudar Trbovlje : NK Kolpa = 2 : 7 (0 : 4) v Trbovljah
24.3.2018 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 11. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Šmartno = 4 : 0 (1 : 0) v Črnomlju
24.3.2018 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 11. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Šmartno = 4 : 2 (2 : 0) v Črnomlju
17.3.2018 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 15. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Bohinj = 2 : 0 (1 : 0) v Črnomlju
11.3.2018 - ZIMSKA LIGA NK IVANČNA GORICA MLAJŠI DEČKI U-13 - 7. krog - NK Kolpa : NK Brinje = 7 : 0
10.3.2018 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NŠ Bela krajina : NK KOLPA = 2 : 0 (0 : 0) v Črnomlju
10.3.2018 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NŠ Bela krajina : NK KOLPA = 1 : 7 v Črnomlju
10.3.2018 - PRIPRAVLJALNI TEKMI U-17 in U-19 - NK KOLPA : NK Brežice = U-17 = 0 : 1 / U-19 = 2 : 2 v Črnomlju
3.3.2018 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA : NK OSK Kotschach Mauthen (AUT) = 7 : 3 (5 : 1) v Umagu
2.3.2018 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA : NK Miklavž = 8 : 1 (4 : 0) v Umagu
24.2.2018 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Krka : NK KOLPA = 8 : 0 (4 : 0) v Novem mestu
17.2.2018 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA : NK Karlovac = 1 : 3 (0 : 0) v Črnomlju
8.2.2018 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Komenda : NK KOLPA = 1 : 1 (0 : 1) v Radomljah
17.12.2017 - ZIMSKA LIGA NK IVANČNA GORICA MLAJŠI DEČKI U-13 - 4. krog - NK Kolpa : ŠD Tian NŠ Jasmin Kurtić = 8 : 0
17.12.2017 - ZIMSKA LIGA NK IVANČNA GORICA MLAJŠI DEČKI U-13 - 4. krog - NK Kolpa : ŠD Tian NŠ Jasmin Kurtić = 8 : 0
3.12.2017 - ZIMSKA LIGA NK IVANČNA GORICA MLAJŠI DEČKI U-13 - 3. krog - NK Kolpa : NK Svoboda Ljubljana = 6 : 1
26.11.2017 - 4. TEDEN - 27. 11. - 03. 12. 2017 - RAZPORED TRENINGOV - ZIMSKA NOGOMETNA ŠOLA (ZNŠ)
25.11.2017 - ZIMSKA LIGA NK IVANČNA GORICA MLAJŠI DEČKI U-13 - 2. krog - NK Kolpa : NK Mirna = 6 : 3
25.11.2017 - PRIJATELJSKI TURNIR U-8 in U-9 - NK KRKA, NŠ BELA KRAJINA, NK KOLPA - Semič, 25. 11. 2017
19.11.2017 - ZIMSKA LIGA NK IVANČNA GORICA MLAJŠI DEČKI U-13 - 1. krog - NK Kolpa : NK Jevnica = 6 : 0
18.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 14. (zadnji jesenski) krog 3. SNL Center - NK Zagorje : NK Kolpa = 1 : 2 (0 : 1) v Zagorju
12.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 13. krog 3. SNL Center - NK Komenda : NK Kolpa = 1 : 1 (0 : 0) v Komendi
12.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 11. (zadnji jesenski) krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Zagorje = 6 : 2 (2 : 0) v Podzemlju
11.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 11. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Šmartno : NK Kolpa = 0 : 1 (0 : 0) v Ljubljani
5.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 10. krog 2. lige MNZ LJ - NK Brinje Grosuplje B : NK Kolpa = 2 : 6 (0 : 1) v Grosupljem
4.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 10. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Krim Rolljet = 3 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
4.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 12. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Sij Acroni Jesenice = 3 : 1 (1 : 0) v Podzemlju
4.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17- 10. krog 1. lige MNZ LJ - NK Dren-Vrhnika : NK Kolpa = 2 : 1 (0 : 0) na Vrhniki
4.11.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19- 10. krog 1. lige MNZ LJ - NK Dren-Vrhnika : NK Kolpa = 0 : 2 (0 : 0) na Vrhniki
27.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 11. krog 3. SNL Center - NK Ivančna Gorica : NK Kolpa = 4 : 1 (1 : 1) v Ivančni Gorici
22.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 9. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Jevnica = 5 : 1 (2 : 0) v Podzemlju
22.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17- 9. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Črnuče = 3 : 0 (0 : 0) v Podzemlju
22.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 9. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Črnuče = PRELOŽENO!!
21.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 10. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Šobec Lesce = 3 : 2 (2 : 1) v Podzemlju
21.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 9. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Olimpija Ljubljana B : NK Kolpa = 6 : 3 (2 : 1) v Ljubljani
21.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 7. (zadnji) krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Kolpa : NK Arne Tabor 69 v Podzemlju
21.10.2017 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-8 - 4. (zadnji) krog 1. skupine lige U-8 MNZ LJ - NK Kolpa, ŠD Tian A, NŠ Bela krajina A, NK Krka v Novem mestu
15.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 8. krog 2. lige MNZ LJ - NK Dren Vrhnika : NK Kolpa = 2 : 1 (1 : 0) na Vrhniki
15.10.2017 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-9 - 4. (zadnji) krog 6. skupine MNZ Ljubljana - NK Kolpa, NŠ Bela krajina, NK Kočevje, NK Krka v Novem mestu
14.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 6. krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Ivančna Gorica : NK Kolpa v Ivančni Gorici
14.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 8. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Virtus Kamnik = 1 : 1 (1 : 1) v Podzemlju
14.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17- 8. krog 1. lige MNZ LJ - NK Svoboda Ljubljana : NK Kolpa = 2 : 3 (1 : 1) v Ljubljani
14.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19- 8. krog 1. lige MNZ LJ - NK Svoboda Ljubljana : NK Kolpa = 4 : 0 (1 : 0) v Ljubljani
14.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 9. krog 3. SNL Center - NK Sava Kranj : NK Kolpa = 0 : 1 (0 : 1) v Stražišču pri Kranju
8.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 7. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Kalcer Radomlje = 3 : 5 (1 : 3) v Podzemlju
8.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17- 7. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Zagorje Trbovlje A = 1 : 1 (1 : 1) v Podzemlju
8.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 7. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Zagorje Trbovlje = 0 : 10 (0 : 4) v Podzemlju
8.10.2017 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-8 - 3. krog 1. skupine lige U-8 MNZ LJ - NK Kolpa, ŠD Tian A, NŠ Bela krajina A, NK Krka v Črnomlju
7.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 7. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Svoboda Kisovec : NK Kolpa = 2 : 2 (1 : 1) v Kisovcu
7.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 8. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Arne Tabor 69 = 0 : 1 (0 : 0) v Podzemlju
7.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 5. krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Kolpa : NK Kočevje v Podzemlju
1.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 6. krog 2. lige MNZ LJ - NK Termit Moravče : NK Kolpa = 1 : 3 (1 : 3) v Moravčah
1.10.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 7. krog 3. SNL Center NK Rudar Trbovlje : NK Kolpa = 1 : 0 (1 : 0) v Trbovljah
30.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17- 6. krog 1. lige MNZ LJ - NK Ljubljana Hermes : NK Kolpa = 2 : 6 (2 : 2) v Ljubljani
30.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 6. krog 1. lige MNZ LJ - NK Ljubljana Hermes : NK Kolpa = 1 : 5 (0 : 3) v Ljubljani
30.9.2017 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-9 - 3. krog 6. skupine MNZ Ljubljana - NK Kolpa, NŠ Bela krajina, NK Kočevje, NK Krka v Črnomlju
30.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 6. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Vir = 4 : 1 (1 : 1) v Podzemlju
28.9.2017 - POKALNA TEKMA MLADINCI U-19 - 1/8 finala pokala MNZ Ljubljana - NK Kolpa : NK Kamnik = 2 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
27.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 5. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Brinje Grosuplje = 0 : 2 (0 : 0) v Podzemlju
24.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 5. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Šmartno = 8 : 1 (4 : 1) v Podzemlju
24.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17- 5. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NŠ Bela krajina = 1 : 2 (0 : 1) v Podzemlju
24.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19- 5. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NŠ Bela krajina = 6 : 1 (1 : 0) v Podzemlju
23.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 6. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Tinex Šenčur = 1 : 1 (0 : 0) v Podzemlju
23.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA CICIBANI U-11 - 3. krog 2. skupine lige U-11 MNZ LJ - NK Kolpa : NK Domžale v Podzemlju
23.9.2017 - PRVENSTVENI TURNIR CICIBANI U-8 - 2. krog 1. skupine lige U-8 MNZ LJ - NK Kolpa, ŠD Tian A, NŠ Bela krajina A, NK Krka v Podzemlju
23.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 5. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Svoboda Ljubljana : NK Kolpa = 3 : 3 (2 : 2) v Ljubljani
19.9.2017 - POKALNA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - predkrog pokala MNZ Ljubljana - NK Domžale : NK Kolpa = 11 : 1 (5 : 0) v Domžalah
16.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 4. krog 2. lige MNZ LJ - NK Bravo Publikum B : NK Kolpa = 3 : 4 (2 : 1) v Ljubljani
16.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17- 4. krog 1. lige MNZ LJ - NK Laby's Mengo 28 : NK Kolpa = 1 : 1 (0 : 1) v Mengšu
16.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19- 4. krog 1. lige MNZ LJ - NK Laby's Mengo 28 : NK Kolpa = 3 : 2 (1 : 1) v Mengšu
13.9.2017 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - 1/8 finala pokala MNZ Ljubljana - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 4 : 2 (0 : 2) v Grosupljem
9.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 4. krog 3. SNL Center - NK Bled Hirter : NK Kolpa = 2 : 0 (1 : 0) na Bledu
9.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 3. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Svoboda Ljubljana = 2 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
9.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 3. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Dolomiti Dragomer = 2 : 1 (0 : 1) v Podzemlju
9.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17- 3. krog 1. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Dolomiti Dragomer = 3 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
8.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 3. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Mirna : NK Kolpa = 4 : 3 (2 : 2) v Mirni
3.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Kočevje = 3 : 0 (2 : 0) v Podzemlju
2.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-12 - 2. krog 2. skupine MNZ LJ - NK Kolpa : NK Dragomer Dolomiti = 3 : 1 (2 : 0) v Podzemlju
2.9.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 2. krog 2. lige MNZ LJ - NK Mirna : NK Kolpa = 1 : 5 (1 : 2) v Mirni
30.8.2017 - POKALNA TEKMA MLADINCI U-19 - predkrog pokala MNZ Ljubljana - NK Bartog Trebnje : NK Kolpa = 0 : 1 (0 : 0) v Trebnjem
27.8.2017 - PRVENSTVENA TEKMA KADETI U-17 - 1. krog 1. lige MNZ LJ - NK Arne Tabor 69 - NK Kolpa = 4 : 0 (3 : 0) v Dobrovi
27.8.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLADINCI U-19 - 1. krog 1. lige MNZ LJ - NK Arne Tabor 69 - NK Kolpa = 3 : 1 (1 : 1) v Dobrovi
26.8.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 2. krog 3. SNL Center - NK Bohinj - NK Kolpa = 1 : 6 (1 : 1) v Bohinjski Bistrici
26.8.2017 - PRVENSTVENA TEKMA MLAJŠI DEČKI U-13 - 1. krog 2. lige MNZ LJ - NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 9 : 4 (5 : 2) v Podzemlju
23.8.2017 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - predkrog pokala MNZ Ljubljana - NK Kolpa : NK Dol = 11 : 0 (5 : 0) v Podzemlju
20.8.2017 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 1. krog 3. SNL Center - NK Kolpa : NK Zagorje = 1 : 2 (0 : 2) v Podzemlju
19.8.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Ilovac : NK Kolpa = 0 : 1 (0 : 1) v Karlovcu
19.8.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-19 - NK Ilovac : NK Kolpa = 3 : 2 (2 : 0) v Karlovcu
15.8.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Croatia '78 = 1 : 1 (1 : 0) v Podzemlju
12.8.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-19 - NK Kolpa : NK Brežice 1919 = 1 : 6 (0 : 3) v Podzemlju
12.8.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Kolpa : NK Brežice 1919 = 2 : 2 (1 : 1) v Podzemlju
12.8.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Karlovac : NK Kolpa = 1 : 2 (1 : 1) v Karlovcu
6.8.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Ilovac : NK Kolpa = 3 : 7 (3 : 2) v Karlovcu
28.7.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kočevje : NK Kolpa = 3 : 2 (1 : 2) v Kočevju
22.7.2017 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Krka : NK Kolpa = 4 : 0 (1 : 0) v Novem mestu
20.5.2017 - Prvenstvena članska tekma 25. krog med NK Brinje in NK Kolpa v Grosuplju 2 : 0 (0 : 0)
13.5.2017 - Prvenstvena članska tekma 24. krog med NK Kolpa : NK Velesevo v Podzemlju 2 :0 (1 : 0)
6.5.2017 - Prvenstvena članska tekma 23. krog med NK Rudar Trbovlje : NK Kolpa v Trbovljah 2 : 2 (1 : 1)
29.4.2017 - Prvenstvena članska tekma 22. krog med NK Kolpa in NK Ilirija v Podzemlju 0 : 1 (0 : 0)
26.4.2017 - Prvenstvena članska tekma 21. krog med NK Ivančna Gorica : NK Kolpa v Ivančni Gorici 4 : 1 (3 : 1)
23.4.2017 - Prvenstvena članska tekma 20. krog med NK Kolpa : NK Sava Kranj v Podzemlju 4 :1 (1 : 1)
15.4.2017 - Prvenstvena članska tekma 19. krog med NK Jevnica : NK Kolpa v Jevnici 4 : 2 (3 : 1)
8.4.2017 - Prvenstvena članska tekma 18. krog med NK Šobec Lesce : NK Kolpa v Lescah 2 : 1 (1 : 0)
2.4.2017 - Prvenstvena članska tekma 17. krog med NK Kolpa in Tinex Šenčur v Podzemlju 2 : 0 (0 : 0)
29.3.2017 - 1/2 finale članskega pokala MNZ Ljubljana NK Kolpa : NK Krka 6 : 7 (2 : 1)
25.3.2017 - Prvenstvena članska tekma 16. krog med NK Bled Hirter - NK Kolpa na Bledu 2 : 1 (1 : 0)
19.3.2017 - Prvenstvena članska tekma 15. krog med NK Kolpa in AŠK Bravo v Podzemlju 1 : 5 (0 : 3)
12.3.2017 - Zaostala prvenstvena članska tekma 12. krog med NK Kolpa in NK Brinje Grosuplje 1:2 (1:2)
11.3.2017 - Zaostala prvenstvena kadetska tekma 10. krog NK Ljubljana Hermes in NK Kolpa 0:8 (0:5)
11.3.2017 - Zaostala prvenstvena mladinska tekma 10. krog NK Ljubljana Hermes in NK Kolpa 0:3 (0:2)
4.3.2017 - Pripravljalna tekma članske selekcije NK Kolpa : NK Kočevje 1:3 (1:2)
25.2.2017 - Pripravljalna tekma članske selekcije NK Kolpa : NK Zrinjski Ozalj 2:3 (2:2)
20.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U13 med NK Kolpa : NK Maribor Tabor 3:2
20.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U13 med NK Kolpa : NK Dravograd 3:1
20.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U15 med NK Kolpa : NK Maribor Tabor 0:9
20.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U17 med NK Kolpa : NK Dravograd 1:3
20.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U19 med NK Kolpa : NK Veržej 1:3
19.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U13 med NK Kolpa : NK Maribor 0:13
19.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U15 med NK Kolpa : NK Malečnik 1:4
19.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U17 med NK Kolpa : NK Bravo 2:4
19.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U19 med NK Kolpa : NK Malečnik 0:1
18.2.2017 - Pripravljalna tekma članske selekcije NK Kolpa : NK Brežice 3:1 (0:1)
18.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U13 med NK Kolpa : NK Radlje 4:5
18.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U15 med NK Kolpa : NK Miklavž 0:3
18.2.2017 - Umag: Pripravljalna tekma U17 med NK Kolpa : NK Dravinja 2:1
11.2.2017 - Pripravljalna tekma članske selekcije NK Kolpa : NK Karlovac 5:4 (2:2)
19.11.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 14. (zadnji) KROG - NK Zagorje : NK Kolpa = 2 : 0 (1 : 0) v Zagorju
19.11.2016 - ZIMSKA LIGA ŠD TIAN U-12 - 1., 2. IN 3. KROG
12.11.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 13. KROG - NK Komenda : NK Kolpa = 2 : 1 (0 : 1) v Komendi
12.11.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 11. (ZADNJI) KROG - NK Šmartno : NK Kolpa = 1 : 4 (1 : 1) v Ljubljani
6.11.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 10. KROG - NK Kolpa : NK Komenda = 0 : 0 (0 : 0) v Podzemlju
6.11.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 12. KROG - NK Kolpa - NK Brinje Grosuplje = preloženo na spomladanski del prvenstva
5.11.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 10. KROG - NK Kolpa : NK Dolomiti 3D A = 0 : 2 (0 : 0) v Podzemlju
5.11.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 9. KROG - NK Kolpa : NK Termit Moravče = 3 : 4 (2 : 1) v Podzemlju
5.11.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 9. KROG - NK Kolpa : NK Termit Moravče = 5 : 1 (3 : 0) v Podzemlju
29.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 11. KROG - NK Velesovo : NK Kolpa = 2 : 1 (1 : 1) v Velesovem
23.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 10. KROG - NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 5 : 3 (3 : 2) v Podzemlju
23.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 8. KROG - NK Ivančna Dana Mirna : NK Kolpa = 0 : 2 (0 : 1) v Ivančni Gorici
23.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 8. KROG - NK Ivančna Dana Mirna : NK Kolpa = 2 : 3 (2 : 2) v Ivančni Gorici
22.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 9. KROG - NK Kolpa : NK Kočevje Poravnava = 11 : 0 (9 : 0) v Podzemlju
22.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 9. KROG - NK Litija : NK Kolpa = 2 : 0 (2 : 0) v Litiji
22.10.2016 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - SKUPINA 2. MNZ LJ - 4. (ZADNJI) KROG - NK Kolpa, ŠD Extrem Sodražica, NK Mirna, NK Šentjernej na Mirni
22.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - SKUPINA 1 MNZ LJ - 7. (ZADNJI) KROG - NK Dlan Logatec : NK Kolpa v Logatcu
16.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 8. KROG - NK Svoboda Ljubljana : NK Kolpa = 0 : 5 (0 : 0) v Ljubljani
16.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - SKUPINA 1 MNZ LJ - 6. KROG - NK Svoboda Ljubljana : NK Kolpa v Ljubljani
15.10.2016 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - SKUPINA 2. MNZ LJ - 4. (ZADNJI) KROG - NK Kolpa, NŠ Bela krajina 2016, NK Krka B, NK Šentjernej v Šentjerneju
15.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 8. KROG - NK Kolpa : NK Kalcer Radomlje = 1 : 7 (0 : 3) v Podzemlju
15.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 7. KROG - NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 2 : 0 (0 : 0) v Podzemlju
15.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 7. KROG - NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 3 : 1 (1 : 0) v Podzemlju
15.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 9. KROG - NK Ilirija : NK Kolpa = 2 : 2 (1 : 2) v Ljubljani
12.10.2016 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - MNZ LJUBLJANA - 1/4 FINALA - NK Svoboda Ljubljana : NK Kolpa = 0 : 2 (0 : 1) v Ljubljani
9.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 7. KROG - NK Ilirija 1911 Extra-Lux : NK Kolpa = 15 : 1 (5 : 1) v Ljubljani
9.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 6. KROG - NK Trebnje Kočevje : NK Kolpa = 1 : 2 (0 : 2) v Kočevju
9.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 6. KROG - NK Trebnje Kočevje : NK Kolpa = 1 : 3 (0 : 2) v Kočevju
9.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 8. KROG - NK Kolpa : NK Ivančna Gorica = 1 : 1 (0 : 0) v Podzemlju
8.10.2016 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - SKUPINA 2. MNZ LJ - 3. KROG - NK Kolpa, NŠ Bela krajina 2016, NK Krka B, NK Šentjernej v Novem mestu
8.10.2016 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - SKUPINA 2. MNZ LJ - 3. KROG - NK Kolpa, ŠD Extrem Sodražica, NK Mirna, NK Šentjernej v Ribnici
8.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - SKUPINA 1 MNZ LJ - 5. KROG - NK Krka Lev : NK Kolpa v Novem mestu
8.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 7. KROG - NK Kolpa : NK Bravo Publikum B = 2 : 3 (0 : 0) v Podzemlju
4.10.2016 - POKALNA TEKMA U-13 - MNZ LJUBLJANA - 1/8 FINALA - NK Ihan Domžale : NK Kolpa = 17 : 0 v Domžalah
2.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 5. KROG - NK Litija : NK Kolpa = 0 : 4 (0 : 1) v Litiji
2.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 5. KROG - NK Litija : NK Kolpa = 0 : 6 (0 : 0) v Litiji
1.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 7. KROG - NK Sava Kranj : NK Kolpa = 0 : 1 (0 : 1) v Stražišču pri Kranju
1.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 6. KROG - NK Kolpa : MNC Vrhnika = 2 : 1 (1 : 1) v Podzemlju
1.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 6. KROG - NK Roltek Dob : NK Kolpa = 8 : 2 (4 : 1) na Dobu pri Domžalah
1.10.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - SKUPINA 1 MNZ LJ - 4. KROG - NK Kolpa : NK Roltek Dob v Podzemlju
28.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 5. KROG - NK Kolpa : NK Šobec Lesce = 5 : 2 (1 : 1) v Podzemlju
25.9.2016 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - SKUPINA 2. MNZ LJ - 2. KROG - NK Kolpa, ŠD Extrem Sodražica, NK Mirna, NK Šentjernej v Šentjerneju
25.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 5. KROG - NK Kolpa : NK Termit Moravče = 1 : 3 (0 : 0) v Podzemlju
25.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 6. KROG - NK Kolpa : NK Jevnica = 4 : 0 (0 : 0) v Podzemlju
24.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - SKUPINA 1 MNZ LJ - 3. KROG - ND Ilirija 1911 Extra-Lux : NK Kolpa v Ljubljani
24.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 5. KROG - NK Ilirija 1911 Extra-Lux : NK Kolpa = 12 : 0 (9 : 2) v Ljubljani
24.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 4. KROG - NK Kolpa : NK Dolomiti Dragomer = 2 : 2 (1 : 1) v Podzemlju
24.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 4. KROG - NK Kolpa : NK Dolomiti Dragomer = 7 : 2 (2 : 2) v Podzemlju
21.9.2016 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - MNZ LJUBLJANA - 1/8 FINALA - NK Kolpa : NK Zagorje = 5 : 2 v Podzemlju
20.9.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-9 - NŠ NK Bela krajina 2016 (U-10) : ŠD NK Kolpa v Črnomlju
18.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 3. KROG - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 1 : 4 (1 : 1) v Ljubljani
18.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 3. KROG - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 2 : 1 (1 : 1) v Ljubljani
17.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 4. KROG - MNC Vrhnika : NK Kolpa = 0 : 10 (0 : 4) v Dolu pri Borovnici
17.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - SKUPINA 1 MNZ LJ - 2. KROG - NK Kolpa : NK Domžale v Podzemlju
17.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 4. KROG - NK Kolpa : NK Mirna Kastim = 0 : 6 (0 : 2) v Podzemlju
14.9.2016 - POKALNA TEKMA U-19 - MNZ LJUBLJANA - 1/8 FINALA - NK Domžale : NK Kolpa = 13 : 0 (6 : 0) v Domžalah
11.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 3. KROG - NK Kolpa : NK Zagorje = 3 : 1 (1 : 0) v Podzemlju
11.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 3. KROG - NK Kolpa : NK Laby's Mengo 28 = 1 : 1 (1 : 0) v Podzemlju
10.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 2. KROG - NK Kolpa : NK Interblock = 1 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
10.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 2. KROG - NK Kolpa : NK Interblock = 4 : 2 (1 : 1) v Podzemlju
10.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - SKUPINA 1 MNZ LJ - 1. KROG - NK Kolpa : NK Črnuče v Podzemlju
9.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 4. KROG - NK Tinex Šenčur : NK Kolpa = 3 : 1 (1 : 1) v Šenčurju pri Kranju
4.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 3. KROG - NK Kolpa : NK Bled Hirter = 0 : 1 (0 : 1) v Podzemlju
4.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 1. KROG - NK Slovan : NK Kolpa = 7 : 0 (3 : 0) v Ljubljani
4.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 1. KROG - NK Slovan : NK Kolpa = 3 : 6 (1 : 3) v Ljubljani
4.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 2. KROG - NK Mirna : NK Kolpa = 4 : 0 (1 : 0) na Mirni
3.9.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 2. KROG - NK Kočevje : NK Kolpa = 5 : 1 (1 : 1) v Kočevju
3.9.2016 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - SKUPINA 2. MNZ LJ - 1. KROG - NK Kolpa, NŠ Bela krajina 2016, NK Krka B, NK Šentjernej v Podzemlju
31.8.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. LIGA MNZ LJ - 1. KROG - NK Kolpa : NK Dolomiti = 0 : 9 (0 : 6) v Podzemlju
28.8.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 2. KROG - AŠK Bravo : NK Kolpa = 7 : 1 (3 : 1) v Ljubljani
28.8.2016 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-17 IN U-19 - NK Kolpa : NK Croatia 78' v Podzemlju
27.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NŠ Bela krajina = 5 : 5 v Podzemlju
27.8.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. LIGA MNZ LJ - 1. KROG - NK Kolpa : NK Roltek Dob = 0 : 10 (0 : 6) v Podzemlju
24.8.2016 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - MNZ LJUBLJANA - PREDKROG - NK Kolpa : NK Ljubljana Hermes = 3 : 0 (b.b.) v Podzemlju
24.8.2016 - POKALNA TEKMA U-19 - MNZ LJUBLJANA - PREDKROG - NK Kolpa : NK Laby's Mengo 28 = 5 : 1 v Podzemlju
24.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Mirna Kastim - NK Kolpa = 3 : 2 na Mirni
24.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Šmartno (LJ) - NK Kolpa = 3 : 0 na Mirni
23.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NŠ Bela krajina - NK Kolpa = 4 : 1 v Črnomlju
21.8.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 1. KROG - NK Kolpa : NK Zagorje = 0 : 2 (0 : 0) v Podzemlju
20.8.2016 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-11 - NK Kolpa - NŠ Bela krajina = v Podzemlju
17.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-19 - NK Croatia '78 (člani) - NK Kolpa = 5 : 4 v Žakanju
17.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Croatia '78 (U-19) - NK Kolpa = 1 : 4 v Žakanju
14.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa - KFC Ham United (Belgija) = 5 : 2 v Podzemlju
13.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Kolpa - NK Brežice 1919 = 2 : 1 v Podzemlju
13.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-19 - NK Kolpa - NK Brežice 1919 = 0 : 2 v Podzemlju
6.8.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kočevje - NK Kolpa = 0 : 2 v Kočevju
31.7.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Zrinski Ozalj - NK Kolpa = 3 : 4 v Ozlju
25.7.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa - NK Krka (U-19) = 1 : 1 v Podzemlju
12.6.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 22. (ZADNJI) KROG - NK LITIJA : NK KOLPA = 1 : 4 V LITIJI
4.6.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 21. KROG - NK KOLPA : NK JEZERO MEDVODE = 2 : 1 V PODZEMLJU
1.6.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 22. (zadnji) KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK LABY-S MENGO 28 = 1 : 0 V PODZEMLJU
31.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 20. KROG - NK BELA KRAJINA : NK KOLPA = 0 : 1 V ČRNOMLJU
28.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 26. (ZADNJI) KROG - NK Kolpa : NK Šobec Lesce = 0 : 3 (0 : 0) v Podzemlju
28.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 21. KROG - NK SVOBODA (LJ) : NK KOLPA BELA KRAJINA = 2 : 3 V LJUBLJANI
25.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 18. (zadnji) KROG - NK BRINJE GROSUPLJE : NK BELA KRAJINA KOLPA = 3 : 0 V GROSUPLJEM
25.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 19. (zadnji) KROG - NK BRINJE GROSUPLJE : NK BELA KRAJINA KOLPA = 10 : 0 V GROSUPLJEM
24.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 18. KROG - NK SVOBODA (LJ) : NK KOLPA = 1 : 1 V LJUBLJANI
22.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 20. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK VRHNIKA = 0 : 0 V PODZEMLJU
22.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 17. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK VRHNIKA = 3 : 0 (b.b.) V ČRNOMLJU
22.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 17. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK VRHNIKA = 4 : 1 V ČRNOMLJU
21.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 19. KROG - NK KOLPA : NK BRAVO PUBLIKUM B = 4 : 0 V PODZEMLJU
21.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 25. KROG - NK Žiri : NK Kolpa = 2 : 0 (1 : 0) v Žireh
19.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 15. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK VIR = 2 : 4 V ČRNOMLJU
19.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 15. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK VIR = 3 : 0 (b.b.) V ČRNOMLJU
18.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 19. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK KALCER RADOMLJE = 6 : 0 V RADOMLJAH
15.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 24. KROG - NK Kolpa : NK Sava Kranj = 2 : 1 (0 : 0) v Podzemlju
14.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 18. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK ILIRIJA EXTRA-LUX = 0 : 8 V PODZEMLJU
14.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 16. KROG - NK KOMENDA KAMNIK : NK BELA KRAJINA KOLPA = 2 : 0 V KAMNIKU (prekinjeno v 50. minuti)
14.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 16. KROG - NK KOMENDA KAMNIK : NK BELA KRAJINA KOLPA = 6 : 4 V KAMNIKU
8.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 17. KROG - NK JEZERO MEDVODE : NK KOLPA BELA KRAJINA = 1 : 3 V MEDVODAH
7.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 17. KROG - NK KOLPA : NK KOČEVJE PORAVNAVA = 1 : 1 V PODZEMLJU
5.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 10. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK ŠMARTNO = 7 : 0 V ČRNOMLJU
5.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 10. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK ŠMARTNO = 1 : 3 V ČRNOMLJU
4.5.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 23. KROG - AŠK Bravo : NK Kolpa = 4 : 0 (3 : 0) v Ljubljani
30.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 22. KROG - NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 1 : 1 (1 : 0) v Podzemlju
27.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 21. KROG - NK Ivančna Gorica : NK Kolpa = 4 : 1 (3 : 0) v Ivančni Gorici
24.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 16. KROG - NK ROLTEK DOB - NK KOLPA BELA KRAJINA = 6 : 0 NA DOBU PRI DOMŽALAH
24.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 20. KROG - NK Kolpa : NK Jezero Medvode = 5 : 1 (2 : 0) v Podzemlju
23.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 16. KROG - NK OLIMPIJA LJUBLJANA : NK KOLPA = 6 : 0 V LJUBLJANI
23.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 14. KROG - NK LABY-S MENGO 28 - NK BELA KRAJINA KOLPA = 2 : 0 V MENGŠU
23.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 14. KROG - NK LABY-S MENGO 28 - NK BELA KRAJINA KOLPA = 5 : 1 V MENGŠU
17.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 15. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK ZAGORJE = 0 : 1 V PODZEMLJU
17.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 13. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK INTERBLOCK = 1 : 3 V ČRNOMLJU
17.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 13. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK INTERBLOCK = 0 : 12 V ČRNOMLJU
16.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 19. KROG - NK Brinje Grosuplje : NK Kolpa = 3 : 1 (1 : 0) v Grosupljem
16.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 15. KROG - NK KOLPA : NK TERMIT MORAVČE = 1 : 0 V PODZEMLJU
10.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 12. KROG - NK ZAGORJE : NK BELA KRAJINA KOLPA = 5 : 2 V ZAGORJU
10.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 12. KROG - NK ZAGORJE : NK BELA KRAJINA KOLPA = 2 : 0 V ZAGORJU
10.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 14. KROG - NK SLOVAN A : NK KOLPA BELA KRAJINA = 8 : 0 V LJUBLJANI
9.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 14. KROG - NK KOLPA : NK IVANČNA GORICA = 4 : 0 V PODZEMLJU
9.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 18. KROG - NK Zagorje : NK Kolpa = 5 : 1 (1 : 0) v Zagorju
7.4.2016 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-11 - NK KOLPA : NK CROATIA '78 = 3 : 1, 0 : 2, 2 : 1, 0 : 3, 2 : 2 V PODZEMLJU
3.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 17. KROG - NK Kolpa : NK Bled Hirter = 4 : 3 (2 : 2) v Podzemlju
3.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 13. KROG - NK KOLPA : NK KOMENDA = 6 : 1 V PODZEMLJU
2.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 13. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK LITIJA RUDAR = 0 : 0 V PODZEMLJU
2.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 11. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK ARNE TABOR 69 = 0 : 0 V ČRNOMLJU
2.4.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 11. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK ARNE TABOR 69 = 0 : 1 V ČRNOMLJU
29.3.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 12. KROG - NK MIRNA : NK KOLPA = 2 : 1 NA MIRNI
26.3.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 16. KROG - NK Jesenice : NK Kolpa = 1 : 1 (1 : 0) na Jesenicah
26.3.2016 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 12. KROG - NK BRINJE GROSUPLJE : NK KOLPA BELA KRAJINA = 13 : 0 V GROSUPLJEM
23.3.2016 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - POLFINALE POKALA MNZ LJUBLJANA - NK Kalcer Radomlje : NK Kolpa = 2 : 1 (0 : 1) v Radomljah
20.3.2016 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 15. KROG - NK Kolpa : NK Ilirija 1911 = 0 : 3 (0 : 1) v Podzemlju
13.3.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Croatia '78 (HRV) = 3 : 2 v Črnomlju
13.3.2016 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-8 - NK Bela krajina : NK Kolpa v telovadnici v Črnomlju
12.3.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Brežice 1919 : NK Kolpa = 2 : 3 v Brežicah
12.3.2016 - TURNIR NK KRŠKO - U-11 - KRŠKO - 12. 03. 2016
5.3.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Komenda = 3 : 4 (2 : 2) v Novem mestu
5.3.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK Korana (Karlovac) = 0 : 1 v Črnomlju
5.3.2016 - U-11 - ZIMSKA LIGA ŠD TIAN - 13. IN 14. KROG - NK KOLPA TOPDOM : NK IVANČNA GORICA = 5 : 2, NK KOLPA TOPDOM : NK DANA MIRNA = 3 : 0 (b.b.)
5.3.2016 - U-8 - ZIMSKA LIGA DOLENJSKE, POSAVJA IN BELE KRAJINE - ŠENTJERNEJ - ZADNJI KROG
2.3.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Bela krajina : NK Kolpa
28.2.2016 - U-15 - ZIMSKA LIGA DOLENJSKE, POSAVJA IN BELE KRAJINE - 3. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK ŠENTJERNEJ = 4 : 2
28.2.2016 - U-13 - ZIMSKA LIGA DOLENJSKE, POSAVJA IN BELE KRAJINE - 3. IN 4. KROG
27.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Kočevje = 3 : 1 (2 : 1) v Črnomlju
27.2.2016 - U-11 - ZIMSKA LIGA ŠD TIAN -11. IN 12. KROG - NK KOLPA TOPDOM : NK KRKA LEV = 3 : 2, NK KOLPA TOPDOM : ŠD BREŽICE 1919 = 5 : 0 V NOVEM MESTU
27.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Korana (HRV) = 2 : 4 v Črnomlju
27.2.2016 - U-9 - ZIMSKA LIGA DOLENJSKE, POSAVJA IN BELE KRAJINE - IVANČNA GORICA - ZADNJI KROG
25.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Ivančna Gorica : NK Bela krajina Kolpa = 1 : 0 v Ivančni Gorici
23.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK Korotan (Prevalje) = 1 : 4 v Petroviji
23.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Maribor Tabor (Maribor) = 3 : 2 v Umagu
22.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Triglav (Kranj) = 1 : 8 (1 : 4) v Umagu
22.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK Jarenina (Jarenina) = 1 : 2 v Umagu
22.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Dravinja (Slovenske konjice) = 1 : 3 v Umagu
21.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Umag (Umag) = 5 : 1 v Umagu
20.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : SV Ada Anger = 2 : 1 (2 : 0) v Umagu
20.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK Ilirija 1911 (LJ) = 0 : 4 v Umagu
20.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Triglav (Kranj) = 0 : 2 v Umagu
13.2.2016 - TURNIR MNK BAKOVNIK - U-8 - KAMNIK - 13. 02. 2016
13.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Bela krajina : NK Kolpa = 2 : 3 (0 : 2) v Črnomlju
13.2.2016 - U-11 - ZIMSKA LIGA ŠD TIAN - 9. IN 10. KROG - NK KOLPA TOPDOM : NK KRŠKO = 6 : 6, NK KOLPA TOPDOM : NK IVANČNA GORICA = 4 : 1
13.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Krka : NK Bela krajina Kolpa = 5 : 0 (1 : 0) v Novem mestu
10.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Krka U-19 : NK Kolpa = 2 : 1 (1 : 0) v Novem mestu
7.2.2016 - TURNIR NK BREŽICE - U-9 - BREŽICE - 07. 02. 2016
6.2.2016 - TURNIR NK IVANČNA GORICA - U-11 - IVANČNA GORICA - 06. 02. 2016
6.2.2016 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Ogulin = 3 : 1 (1 : 1) v Črnomlju
30.1.2016 - U-11 - ZIMSKA LIGA ŠD TIAN - 7. IN 8. KROG - NK KOLPA TOPDOM : NK KRŠKO 06 = 4 : 0, NK KOLPA TOPDOM : ŠD JASMIN KURTIĆ = 3 : 2
30.1.2016 - TURNIR NK TREBNJE - U-9 - TREBNJE - 30. 01. 2016
23.1.2016 - TEKMOVANJE "RAD IGRAM NOGOMET" - U-9 - ČRNOMELJ - 23. 01. 2016
23.1.2016 - TEKMOVANJE "RAD IGRAM NOGOMET" - U-11 - ČRNOMELJ - 23. 01. 2016
23.1.2016 - U-8 - ZIMSKA LIGA DOLENJSKE, POSAVJA IN BELE KRAJINE - 7. IN 8. KROG - NK KOLPA : NK TREBNJE, NK KOLPA : NK KRKA
16.1.2016 - U-11 - ZIMSKA LIGA ŠD TIAN - 5. IN 6. KROG - NK KOLPA TOPDOM : NK DANA MIRNA = 8 : 2, NK KOLPA TOPDOM : NK BREŽICE = 9 : 2
16.1.2016 - TURNIR NK TREBNJE - U-13 - TREBNJE - 16. 01. 2016
9.1.2016 - TURNIR ŠD TIAN - U-11 - NOVO MESTO - 09. 01. 2016
19.12.2015 - U-11 - ZIMSKA LIGA ŠD TIAN - 3. IN 4. KROG - NK KOLPA TOPDOM : NŠ JASMIN KURTIĆ = 2 : 5, NK KOLPA TOPDOM : NK KRKA = 0 : 8
13.12.2015 - U-15 - ZIMSKA LIGA DOLENJSKE, POSAVJA IN BELE KRAJINE - 1. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK MIRNA = 5 : 2
5.12.2015 - U-11 - ZIMSKA LIGA ŠD TIAN - 1. IN 2. KROG - NK KOLPA TOPDOM : NK KRŠKO 06 = 1 : 1, NK KOLPA TOPDOM : NK KRŠKO = 3 : 2
22.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA
14.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 11. (ZADNJI) KROG - NK KOLPA : NK LITIJA = 3 : 0 V PODZEMLJU
14.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 13. KROG - NK Šobec Lesce : NK Kolpa = 0 : 0 (0 : 0) v Lescah
14.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 11. (ZADNJI) KROG - NK LABY-S MENGO 28 : NK KOLPA BELA KRAJINA = 1 : 2 V MENGŠU
11.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 9. KROG - NK KOLPA : NK BELA KRAJINA = 6 : 0 V PODZEMLJU
8.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 12. KROG - NK Kolpa : NK Žiri = 5 : 0 (2 : 0) v Podzemlju
8.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 10. KROG - NK JEZERO MEDVODE : NK KOLPA = 0 : 0 V MEDVODAH
7.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 10. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK SVOBODA LJUBLJANA = 2 : 0 V PODZEMLJU
4.11.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 8. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK KALCER RADOMLJE = 1 : 2 V PODZEMLJU
31.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 11. KROG - NK Sava Kranj : NK Kolpa = 0 : 1 (0 : 0) v Stražišču pri Kranju
28.10.2015 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - MNZ LJUBLJANA - 1/4 FINALA - NK Litija : NK Kolpa = 3 : 4 (0 : 0) po 11-m v Litiji
27.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 8. KROG - NK BRAVO PUBLIKUM B : NK KOLPA = 5 : 1 V LJUBLJANI
25.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 10. KROG - NK Kolpa : AŠK Bravo = 3 : 1 (1 : 1) v Podzemlju
25.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 9. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK BRINJE GROSUPLJE = 0 : 3 V ČRNOMLJU
25.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 9. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK BRINJE GROSUPLJE = 4 : 2 V ČRNOMLJU
24.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 9. KROG - MNC VRHNIKA : NK KOLPA BELA KRAJINA = 6 : 1 V BOROVNICI
17.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 9. KROG - NK Rudar Trbovlje : NK Kolpa = 1 : 0 (1 : 0) v Trbovljah
17.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 8. KROG - MNC VRHNIKA : NK BELA KRAJINA KOLPA = 2 : 5 V IVANČNI GORICI
17.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 8. KROG - MNC VRHNIKA : NK BELA KRAJINA KOLPA = 0 : 18 V IVANČNI GORICI
11.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 7. KROG - NK ILIRIJA EXTRA-LUX : NK KOLPA BELA KRAJINA = 6 : 1 V LJUBLJANI
11.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 8. KROG - NK Kolpa : NK Ivančna Gorica = 0 : 2 (0 : 1) v Podzemlju
10.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 7. KROG - NK KOLPA : NK SVOBODA LJUBLJANA = 5 : 3 V PODZEMLJU
10.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 7. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK KOMENDA KAMNIK = 3 : 1 V ČRNOMLJU
10.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 7. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK KOMENDA KAMNIK = 3 : 2 V ČRNOMLJU
5.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 6. KROG - NK KOČEVJE : NK KOLPA = 6 : 1 V KOČEVJU
4.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 6. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK JEZERO MEDVODE = 1 : 1 V PODZEMLJU
3.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 7. KROG - NK Jezero Medvode : NK Kolpa = 0 : 4 (0 : 2) v Medvodah
3.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 6. KROG - NK VIR : NK BELA KRAJINA KOLPA = 2 : 1 V VIRU PRI DOMŽALAH
3.10.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 6. KROG - NK VIR : NK BELA KRAJINA KOLPA = 4 : 2 V VIRU PRI DOMŽALAH
27.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 5. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK ROLTEK DOB = 1 : 1 V PODZEMLJU
27.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 6. KROG - NK Kolpa : NK Brinje Grosuplje = 1 : 0 (0 : 0) v Podzemlju
26.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 5. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA NK LABY'S MENGO 28 = 0 : 0 V ČRNOMLJU
26.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 5. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA NK LABY'S MENGO 28 = 1 : 0 V ČRNOMLJU
26.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 5. KROG - NK KOLPA : NK OLIMPIJA LJUBLJANA = 0 : 13 V PODZEMLJU
20.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 5. KROG - NK Kolpa : NK Zagorje = 2 : 1 (2 : 0) v Podzemlju
20.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 4. KROG - NK INTERBLOCK : NK BELA KRAJINA KOLPA = 1 : 0 V LJUBLJANI
20.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 4. KROG - NK INTERBLOCK : NK BELA KRAJINA KOLPA = 5 : 2 V LJUBLJANI
19.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 4. KROG - NK TERMIT MORAVČE : NK KOLPA = 0 : 4 V MORAVČAH
19.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 4. KROG - NK ZAGORJE : NK KOLPA BELA KRAJINA = 2 : 4 V ZAGORJU
16.9.2015 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - MNZ LJUBLJANA - 1/8 FINALA - NK Kolpa : NK Jezero Medvode = 3 : 2 (0 : 1) v Podzemlju
16.9.2015 - POKALNA TEKMA U-19 - MNZ LJUBLJANA - 1/8 FINALA - NK Bravo Publikum : NK Kolpa = 6 : 0 (2 : 0) v Ljubljani
13.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 3. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : NK SLOVAN A = 0 : 3 V PODZEMLJU
13.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 3. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK ZAGORJE = 1 : 2 V ČRNOMLJU
13.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 3. KROG - NK BELA KRAJINA KOLPA : NK ZAGORJE = 2 : 2 V ČRNOMLJU
13.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 3. KROG - NK KOLPA : NK IVANČNA GORICA = 2 : 2 V IVANČNI GORICI
12.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 4. KROG - NK Bled Hirter : NK Kolpa = 0 : 0 (0 : 0) na Bledu
9.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 1. KROG - NK KOLPA BELA KRAJINA : BRINJE GROSUPLJE = 1 : 2 V PODZEMLJU
6.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 3. KROG - NK Kolpa : NK Jesenice = 1 : 0 (0 : 0) v Podzemlju
6.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 2. KROG - NK ARNE TABOR 69 : NK BELA KRAJINA KOLPA = 0 : 2 V LJUBLJANI
6.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 2. KROG - NK ARNE TABOR 69 : NK BELA KRAJINA KOLPA = 0 : 2 V LJUBLJANI
5.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ LJ - 2. KROG - NK LITIJA RUDAR : NK KOLPA BELA KRAJINA = 4 : 0 V LITIJI
5.9.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 2. KROG - NK KOMENDA : NK KOLPA = 0 : 5 V KOMENDI
2.9.2015 - PRIPRAVLJANE TEKME U-11 - NOVO MESTO, 02. 09. 2015
30.8.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - 2. MNZ LJ - 1. KROG - NK KOLPA : NK MIRNA = 5 : 3 (3 : 1) V PODZEMLJU
30.8.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. MNZ LJ - 1. KROG - NK ŠMARTNO : NK BELA KRAJINA KOLPA = 0 : 2 V LJUBLJANI
30.8.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-19 - 1. MNZ LJ - 1. KROG - NK ŠMARTNO : NK BELA KRAJINA KOLPA = 3 : 4 V LJUBLJANI
29.8.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 2. KROG - NK Ilirija : NK Kolpa = 1 : 0 (1 : 0) v Ljubljani
29.8.2015 - PRIPRAVLJANI TURNIR U-11 - IVANČNA GORICA, 29. 08. 2015
26.8.2015 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - MNZ LJUBLJANA - PREDKROG - NK Kolpa : NK DD Dren = 3 : 0 (bb)
25.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Krka B+A : NK Kolpa Bela krajina = 3 : 0 v Novem mestu
23.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-19 - NK Ivančna Gorica : NK Bela krajina Kolpa = 3 : 2 v Ivančni Gorici
23.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Ivančna Gorica : NK Bela krajina Kolpa = 3 : 3 v Ivančni Gorici
23.8.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - 3. SNL CENTER - 1. KROG - NK Kolpa : NK Komenda = 2 : 1 (2 : 0) v Podzemlju
18.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK Brinje Grosuplje = 1 : 3 v Črnomlju
18.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-19 - NK Bela krajina Kolpa : NK Brinje Grosuplje = 5 : 4 v Črnomlju
16.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-19 - NK Bela krajina (člani) : NK Bela krajina Kolpa (U-19) = 6 : 0 v Črnomlju
15.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kočevje : NK Kolpa = 2 : 2 v Kočevju
8.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Ogulin : NK Kolpa = 4 : 2 v Ogulinu
8.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Bela krajina Kolpa : NK Kolpa Bela krajina = 4 : 0 v Črnomlju
5.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Brežice 1919 : NK Kolpa = 7 : 2 v Brežicah
1.8.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa - NK Krka (U-19) = 2 : 2 (0 : 1) v Podzemlju
25.7.2015 - PRIJATELJSKI TURNIR "VETERANI" - MIRNA, 25. 07. 2015
8.7.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA "VETERANI" - NK KRKA : NK KOLPA = 5 : 2 - V NOVEM MESTU
24.6.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA "VETERANI" - NK KOLPA : NK MIRNA = 3 : 0 - V PODZEMLJU
14.6.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK TERMIT MORAVČE : NK KOLPA = 1 : 1 (0 : 0) V MORAVČAH
14.6.2015 - PRIJATELJSKA TEKMA "VETERANI" - NK KOLPA : GOSTILNA PR' BARTUSU = 2 : 2 V PODZEMLJU
13.6.2015 - U-9 - DAN NOGOMETA - LJUBLJANA, 13. 06. 2015 - FOTO
13.6.2015 - MEDNARODNI TURNIR U-10 - LION'S CUP 2015 - 13. 06. 2015 V NOVEM MESTU
7.6.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - MNK LJUBLJANA : NK KOLPA = 0 : 1 (0 : 0) - V LJUBLJANI
7.6.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 22. KROG - NK ZAGORJE : NK KOLPA = 4 : 1 (2 : 1) V ZAGORJU
7.6.2015 - MEDNARODNI TURNIR U-10 - BREŽIŠKI ŠKRAT - 07. 06. 2015 V BREŽICAH
6.6.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA : NK SAVA KRANJ = 3 : 0 (3 : 0) v Podzemlju
6.6.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK JEZERO MEDVODE = 1 : 1 (0 : 0) V PODZEMLJU
6.6.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK MENGO LABY-S 28 : NK KOLPA = 0 : 2, 4 : 3, 0 : 1, 2 : 0 - V MENGŠU
4.6.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 21. KROG - NK KOLPA : NK RUDAR TRBOVLJE = 8 : 0 (3 : 0) V PODZEMLJU
31.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 20. KROG - NK ILIRIJA EXTRA-LUX A : NK KOLPA= 3 : 0 (0 : 0) - V LJUBLJANI
31.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK OLIMPIJA LJUBLJANA : NK KOLPA = 4 : 0 (1 : 0) - V LJUBLJANI
31.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK KOLPA : NK DOMŽALE = 1 : 1, 2 : 6, 1 : 9, 0 : 15 - V PODZEMLJU
31.5.2015 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - 8. KROG - 31. 05. 2015 V PODZEMLJU
30.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK JEZERO MEDVODE : NK KOLPA = 5 : 0 (2 : 0) v Medvodah
30.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK ROLTEK DOB : NK KOLPA = 1 : 0 (1 : 0) NA DOBU PRI DOMŽALAH
30.5.2015 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - 8. KROG - 30. 05. 2015 V KOČEVJU
24.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK BRAVO PUBLIKUM B = 0 : 3 (0 : 2) - V PODZEMLJU
24.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 19. KROG - NK KOLPA : NK DOLOMITI DRAGOMER = 2 : 2 (0 : 1) - V PODZEMLJU
24.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOLPA : NK TERMIT MORAVČE = 4 : 4 (3 : 1) - V PODZEMLJU
23.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA : NK ŠOBEC LESCE = 3 : 2 (2 : 2) v Podzemlju
16.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK KOMENDA : NK KOLPA = 0 : 5, 3 : 0, 0 : 5, 3 : 1 - V KOMENDI
16.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 18. KROG - NK BRINJE GROSUPLJE : NK KOLPA = 0 : 2 (0 : 1) - V GROSUPLJEM
16.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOMENDA : NK KOLPA = 0 : 1 (0 : 0) - V KOMENDI
16.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK IVANČNA GORICA : NK KOLPA = 0 : 0 (0 : 0) v Ivančni Gorici
16.5.2015 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - 7. KROG - 16. 05. 2015 V ŠENTJERNEJU
13.5.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-11 - NK KOLPA : NK BELA KRAJINA = 9 : 0 - V PODZEMLJU
10.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 17. KROG - NK KOLPA : NK SVOBODA (LJ) = 1 : 0 (0 : 0) - V PODZEMLJU
10.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK KOLPA : NK OLIMPIJA LJUBLJANA = 0 : 3, 0 : 1, 0 : 0, 0 : 3 - V PODZEMLJU
10.5.2015 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - 7. KROG - 10. 05. 2015 NA MIRNI
9.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK KOMENDA : NK KOLPA = 1 : 2 (0 : 0) v Komendi
9.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOMENDA : NK KOLPA = 3 : 3 (3 : 1) - V KOMENDI
9.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK SLOVAN = 0 : 2 (0 : 2) - V PODZEMLJU
6.5.2015 - POKALNA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK INTERBLOCK = 0 : 5 (0 : 3) - V PODZEMLJU
3.5.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA : NK KALCER RADOMLJE B = 0 : 3 (0 : 3) v Podzemlju
30.4.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK KOLPA : NK BELA KRAJINA = 4 : 0 (2 : 0) - V PODZEMLJU
29.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK RUDAR TRBOVLJE : NK KOLPA = 1 : 0 (0 : 0) v Trbovljah
26.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK JEZERO MEDVODE : NK KOLPA = 3 : 1 (2 : 0) - V MEDVODAH
26.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOČEVJE : NK KOLPA = 4 : 1 (2 : 1) - V KOČEVJU
26.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA : NK ZARICA = 0 : 5 (0 : 3) v Podzemlju
25.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOLPA : NK DOL = 3 : 0 (0 : 0) - V PODZEMLJU
25.4.2015 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - 6. KROG - 25. 04. 2015 V PODZEMLJU
24.4.2015 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - 6. KROG - 25. 04. 2015 V ŠMARJEŠKIH TOPLICAH
22.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK ARNE TABOR 69 : NK KOLPA = 1 : 3 (0 : 2) - V LJUBLJANI
19.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KOLPA : MNC VRHNIKA = 1 : 0 (0 : 0) - V PODZEMLJU
19.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK KOLPA : NK JEVNICA = 1 : 0, 0 : 5, 6 : 0, 0 : 10 - V PODZEMLJU
18.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK DLAN LOGATEC : NK KOLPA = 1 : 0 (0 : 0) - V LOGATCU
18.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK BLED HIRTER : NK KOLPA = 2 : 0 (1 : 0) na Bledu
16.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK BELA KRAJINA = 1 : 5 (0 : 2) - V PODZEMLJU
12.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA : NK KOČEVJE = 1 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
12.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK BRINJE : NK KOLPA = 2 : 0, 3 : 0, 8 : 0, 4 : 0 - V GROSUPLJEM
12.4.2015 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - 5. KROG - 12. 04. 2015 V ČRNOMLJU
11.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK LITIJA : NK KOLPA = 2 : 0 (1 : 0) - V LITIJI
11.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK LITIJA : NK KOLPA = 1 : 0 (1 : 0) - V LITIJI
11.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOLPA : NK KOČEVJE = 1 : 7 (0 : 5) - V PODZEMLJU
8.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK JEZERO MEDVODE : NK KOLPA = 3 : 2 (2 : 2) - V MEDVODAH
6.4.2015 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - 5. KROG - 06. 04. 2015 V NOVEM MESTU
4.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK BRITOF - NK KOLPA = 5 : 0 (0 : 0) v Britofu pri Kranju
4.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KOLPA : NK ROLTEK DOB = 0 : 1 (0 : 1) - V PODZEMLJU
4.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK ŠMARTNO (LJ) = 3 : 1 (2 : 0) - V PODZEMLJU
4.4.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK KOLPA : NK ZAGORJE = 1 : 2, 0 : 5, 4 : 1, 0 : 8 - V PODZEMLJU
29.3.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK KOLPA - NK ILIRIJA EXTRA-LUX = 3 : 1 (3 : 1) v Podzemlju
28.3.2015 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KALCER RADOMLJE : NK KOLPA = 9 : 0 (6 : 0) - V RADOMLJAH PRI DOMŽALAH
25.3.2015 - POKALNA TEKMA "ČLANI" - 1/4 FINALA MNZ LJUBLJANA - NK KOLPA - NK IVANČNA GORICA = 14 : 15 (0 : 0, 1 : 1) v Črnomlju
22.3.2015 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK ZAGORJE - NK KOLPA = 1 : 0 (1 : 0) v Zagorju
15.3.2015 - PRIPRAVLJALNI TURNIR - U-13 - ČRNOMELJ, 15. 03. 2015
14.3.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Bela krajina - NK Kolpa = 2 : 3 (1 : 3) v Črnomlju
14.3.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Kolpa : NK Bravo Publikum U-15 = 0 : 1 (0 : 0) v Črnomlju - FOTOREPORTAŽA
8.3.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa - NK Croatia '78 = 9 : 0 (0 : 0) v Črnomlju
7.3.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Kolpa : NK Kočevje = 2 : 5 (2 : 1) v Črnomlju
7.3.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK INTERBLOCK 2 = 2 : 3 - OSVOJENO 3. MESTO!!!
1.3.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Bela krajina (U-19) - NK Kolpa = 5 : 2 (2 : 2) v Črnomlju
1.3.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Bela krajina - NK Kolpa = 2 : 3 v Črnomlju
28.2.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa - NK Kočevje = 4 : 1 (4 : 0) v Črnomlju
21.2.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Karlovac - NK Kolpa = 4 : 1 (1 : 0) v Karlovcu
21.2.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK ŠMARTNO = 3 : 2
21.2.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK ČRNUČE 2 = 1 : 1
14.2.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa - NK Ogulin = 2 : 4 (2 : 1) v Črnomlju
14.2.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK Bela krajina - NK Kolpa = 7 : 0 (2 : 0) v Črnomlju
14.2.2015 - RAD IGRAM NOGOMET - U-9 - 2. FAZA - ČRNOMELJ, 14. 02. 2015
7.2.2015 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Ivančna Gorica - NK Kolpa = 2 : 1 (0 : 0) v Ivančni Gorici
7.2.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK OLIMPIJA 2 = 3 : 3
7.2.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK KAMNIK = 0 : 0
25.1.2015 - PRIPRAVLJALNI TURNIR - U-11 - MEDVODE, 25. 01. 2015
24.1.2015 - PRIPRAVLJALNI TURNIR - U-8 - BREŽICE, 24. 01. 2015
24.1.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK ČRNUČE 1 = 2 : 0
24.1.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK OLIMPIJA 1 = 0 : 1
18.1.2015 - RAD IGRAM NOGOMET - U-9 in U-11 - 1. FAZA - METLIKA, 18. 01. 2015
10.1.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK ŠMARTNO = 3 : 0
10.1.2015 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK INTERBLOCK = 3 : 1
20.12.2014 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK KAMNIK = 2 : 0
20.12.2014 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK ČRNUČE 2 = 7 : 1
6.12.2014 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK OLIMPIJA 1 = 1 : 2
6.12.2014 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK OLIMPIJA 2 = 0 : 0
22.11.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KOLPA : NK LITIJA = 2 : 2 (0 : 2) V PODZEMLJU
22.11.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK LITIJA = 1 : 3 (1 : 2) V PODZEMLJU
22.11.2014 - ZIMSKA LIGA LJUBLJANA U-11 - TOPDOM NK KOLPA : NK ČRNUČE 1 = 2 : 1
15.11.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KOLPA : NK ZAGORJE = 1 : 4 (0 : 3) V PODZEMLJU
15.11.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Sava : NK Kolpa = 1 : 0 (0 : 0) v Stražišču pri Kranju
15.11.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK TERMIT MORAVČE = 0 : 2 (0 : 1) V PODZEMLJU
9.11.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK RUDAR TRBOVLJE : NK KOLPA = 1 : 2 (0 : 1) V TRBOVLJAH
9.11.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa ; NK Jezero Medvode = 3 : 1 (2 : 0) v Podzemlju
31.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Šobec Lesce : NK Kolpa = 1 : 0 (0 : 0) v Lescah
31.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK ARNE TABOR 69 = 3 : 0 (B.B.) V PODZEMLJU
31.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK SVOBODA LJUBLJANA : NK KOLPA = 2 : 2 (0 : 2) V LJUBLJANI
31.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KOLPA : NK KALCER RADOMLJE = 0 : 3 V PODZEMLJU
26.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOLPA : OLIMPIJA LJUBLJANA = 0 : 6 (0 : 4) - V PODZEMLJU
26.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Ivančna Gorica = 1 : 2 (0 : 0) v Podzemlju
25.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KOLPA : NK ILIRIJA EXTRALUX = 1 : 6 (0 : 4) V PODZEMLJU
25.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK ROLTEK DOB = 1 : 2 (0 : 1) V PODZEMLJU
19.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Komenda = 2 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
19.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK TERMIT MORAVČE : NK KOLPA = 3 : 2 (0 : 1) - V MORAVČAH
18.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK BRAVO PUBLIKUM B : NK KOLPA = 10 : 1 (7 : 1) - V LJUBLJANI
18.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK DOLOMITI DRAGOMER : NK KOLPA = 0 : 5 (0 : 1) - V DOBROVI
18.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK KOLPA : NK ROLTEK DOB = 3:0, 0:1, 3:1, 0:1 - V PODZEMLJU
12.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KOLPA : NK BRINJE GROSUPLJE= 0 : 3 (0 : 1) - V PODZEMLJU
12.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK KOMENDA = 1 : 1 (1 : 1) - V PODZEMLJU
11.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kalcer Radomlje B : NK Kolpa = 1 : 1 (1 : 0) v Radomljah
5.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK SVOBODA (LJ) : NK KOLPA = 2 : 0 (1 : 0) - V LJUBLJANI
5.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 1 : 2 (1 : 1) v Podzemlju
4.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOLPA : NK KOMENDA = 11 : 0 (4 : 0) - V PODZEMLJU
4.10.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK SLOVAN : NK KOLPA = 1 : 0 (1 : 0) - V LJUBLJANI
4.10.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - 04. 10. 2014 V PODZEMLJU
28.9.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - 28. 09. 2014 V PODZEMLJU
27.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK DOL : NK KOLPA = 3 : 3 (2 : 1) - V DOLU PRI LJUBLJANI
27.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Zarica : NK Kolpa = 2 : 0 (1 : 0) v Kranju
27.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK KOLPA : NK KOČEVJE = 3 : 1 (1 : 1) - V PODZEMLJU
27.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK KOLPA : NK JEZERO MEDVODE= 3 : 0 (1 : 0) - V PODZEMLJU
27.9.2014 - PRVENSTVENE TEKME U-11 - NK KOLPA : NK KRKA = 1 : 0, 1 : 2, 0 : 0, 0 : 0 (V PODZEMLJU)
24.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOČEVJE : NK KOLPA = 5 : 1 (3 : 1) - V KOČEVJU
21.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Bled Hirter = 1 : 0 (0 : 0) v Podzemlju
20.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOLPA : NK DLAN LOGATEC = 2 : 1 (0 : 1) - V PODZEMLJU
20.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK BELA KRAJINA : NK KOLPA = 5 : 1 (1 : 0) - V ČRNOMLJU
20.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK VRHNIKA : NK KOLPA = 1 : 2 (1 : 1) - NA VRHNIKI
20.9.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-8 - 20. 09. 2014 V BOROVNICI
17.9.2014 - PRVENSTVENE TEKME U-11 - NK KOLPA : NK BRINJE GROSUPLJE = 1 : 14, 0 : 14, 0 : 1, 3 : 7 (V PODZEMLJU)
13.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kočevje : NK Kolpa = 1 : 0 (1 : 0) v Kočevju
7.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Britof = 4 : 0 (1 : 0) v Podzemlju
7.9.2014 - PRVENSTVENE TEKME U-11 - NK ZAGORJE : NK KOLPA = 1 : 1, 3 : 0, 0 : 0, 2 : 0 (V ZAGORJU)
6.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17/19 - NK KOLPA : MNK LJUBLJANA = 18 : 0 (7 : 0) - V PODZEMLJU
6.9.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-9 - 06. 09. 2014 V LITIJI
6.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK ROLTEK DOB : NK KOLPA = 3 : 0 (2 : 0) - NA DOBU PRI DOMŽALAH
6.9.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK ŠMARTNO (LJ) : NK KOLPA = 2 : 4 (0 : 2) - V LJUBLJANI
30.8.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17/19 - NK BELA KRAJINA (U-17) : NK KOLPA (U-17/19) = 2 : 8 (0 : 4) V ČRNOMLJU
30.8.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Ilirija Extra-Lux : NK Kolpa = 1 : 1 (0 : 1) v Ljubljani
30.8.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK BELA KRAJINA : NK KOLPA = 2 : 0 (V ČRNOMLJU)
28.8.2014 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-9 - ŠD LEV : NK KOLPA = 2 : 0, 0 : 1, 1 : 4 (V NOVEM MESTU)
24.8.2014 - PRVENSTVENA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Zagorje = 0 : 5 (0 : 2) v Podzemlju
17.8.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Croatia '78 = 5 : 1 (4 : 1) v Podzemlju
16.8.2014 - PRIPRAVLJALNI TURNIR U-15 - NK MOSTANJE (KARLOVAC-HRV) - SOBOTA, 16. 08. 2014
14.8.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-17 - NK KRKA : NK BELA KRAJINA KOLPA = 1 : 0 (1 : 0) V NOVEM MESTU
13.8.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK BELA KRAJINA : NK KOLPA = 2 : 3 V ČRNOMLJU
10.8.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" NK Ogulin (HR) : NK Kolpa 3:3 (2:1) v Ogulinu
2.8.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Brežice = 2 : 0 (2 : 0) na umetni travi na Vražjem kamnu v Črnomlju
26.7.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kočevje : NK Kolpa = 1 : 1 (0 : 1)
22.6.2014 - TURNIR U-8 - BREŽICE, 22. 06. 2014
21.6.2014 - PRIJATELJSKA TEKMA - NK Kolpa (ČLANI) : NK Kolpa (VETERANI) = ¸2 : 0
21.6.2014 - TURNIR U-9 - BREŽICE, 21. 06. 2014
15.6.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Bela krajina = ¸3 : 1
14.6.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Vrlovka (HRV) = ¸6 : 4
13.6.2014 - PRIJATELJSKI TRIANGEL VETERANI - NK KRKA / NK MIRNA / NK KOLPA
8.6.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Bravo Publikum B : NK Kolpa =11:1, 1:5, 5:2,1:0
8.6.2014 - TURNIR U-11 - ŠKOFJA LOKA, 08. 06. 2014
7.6.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Kolpa : NK Kočevje= 3 : 0 (0 : 0)
7.6.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Brinje Grosuplje : NK Kolpa = 1 : 3 (1 : 1)
4.6.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - ND Ilirija 1911 : NK Kolpa = 1 : 1 (1 : 0)
1.6.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Slovan A = 6 : 0 (4 : 0)
1.6.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Kolpa : NK Kalcer Radomlje= 0 : 3 (0 : 0)
1.6.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Ivančna Gorica Trebnje = 2:0, 0:4, 1:0,1:2
31.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK Kolpa : NK Trebnje = 1 : 5
31.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : Nk Šmartno = 10 : 2 (6 : 0)
31.5.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-9A - 10. (ZADNJI) KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
25.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Slovan : NK Kolpa = 1:1, 1:0, 1:0, 2:3
25.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Kalcer Radomlje : NK Kolpa = 3 : 0 (0 : 0)
25.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Rudar Trbovlje : NK Bela krajina Kolpa = 5 : 1 (1 : 0)
24.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Komenda : NK Kolpa = 3 : 0 (1 : 0)
21.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK Bela krajina : NK Kolpa = 0 : 7
18.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Mirna = 7 : 0 (4 : 0)
18.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Kolpa : NK Jevnica = 3 : 1 (1 : 0)
18.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Olimpija Ljubljana B = 7:0, 2:0, 6:3,11:0
17.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NŠ Ivančna Gorica = 3 : 3 (1 : 1)
17.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK Kočevje : NK Kolpa = 7 : 0
17.5.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-9A - 9. KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
14.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - MNK Izola : NK Bela krajina Kolpa = 10 : 0 (6 : 0)
11.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Jesenice Bled : NK Bela krajina Kolpa = 5 : 1 (2 : 0)
10.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - ŠD Lev : NK Kolpa = 4 : 0
10.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Svoboda (LJ) : NK Kolpa = 0:5, 0:6, 0:2, 0:7
10.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Cockta Kresnice : NK Kolpa = 1 : 2 (1 : 1)
10.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Kočevje : NK Kolpa = 1 : 3 (1 : 1)
10.5.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-9A in U-9B - 8. KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
6.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Arne Tabor 69 = 10:0, 3:1, 8:0, 10:1
4.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Kolpa : NK Svoboda (LJ) = 3 : 3 (1 : 3)
4.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK Kolpa : NK Brinje C = 2 : 1
4.5.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK Radomlje = 1 : 3 (0 : 2)
30.4.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Bela krajina Kolpa (U-15+U-17) : NK Kolpa (U-15) = 3 : 7 (1 : 2) - FOTO
27.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Kolpa : ND Ilirija 1911 = 2 : 4 (0 : 3) - FOTO
27.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Šmartno = 2:2, 2:0, 13:0, 1:4 - FOTO
26.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Brinje Grosuplje : NK Kolpa = 1 : 1
25.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK Krka : NK Kolpa = 0 : 3
25.4.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-9A in U-9B - 6. (zaostali) KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
25.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK Roltek Dob = 6 : 1 (2 : 0)
24.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje= 2 : 1 (0 : 1) - FOTO
23.4.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Croatia 78 : NK Kolpa = 0 : 6 (0 : 2) - FOTO
19.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Ihan : NK Kolpa = 2 : 0 (1 : 0)
19.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Roltek Dob : NK Kolpa = 4 : 2 (2 : 2) - FOTO
19.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Svoboda (LJ) : NK Bela krajina Kolpa = 4 : 1 (2 : 1)
19.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Dolomiti : NK Kolpa = 1:3, 0:15, 1:2, 0:10
19.4.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-9A in U-9B - 7. KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
13.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Kolpa : NK Slovan = 5 : 0 (5 : 0)
13.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK Kolpa : NK Šentjernej = 2 : 1 (1 : 1) - FOTO
13.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK Slovan = 0 : 0 (0 : 0)
12.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Kolpa : MNC Vrhinka = 3 : 0 (2 : 0) - FOTO
12.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Litija = 1:0, 6:0, 8:1, 4:1 - FOTO
6.4.2014 - PRVENSTVENI TURNIR U-9B - 6. KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
6.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Brda Hit : NK Bela krajina Kolpa = 1 : 2 (0 : 1)
5.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Dolomiti - NK Kolpa = 1 : 1 (0 : 1) - FOTO
5.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 1 : 3 (1 : 2)
5.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - NK Mirna : NK Kolpa = 2 : 2
5.4.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - MNC Vrhnika : NK Kolpa = 0:1, 0:1, 1:3, 1:0
4.4.2014 - PRIJATELJSKI TRIANGEL VETERANI - NK KRKA / NK KOČEVJE / NK KOLPA
2.4.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-10/U-11 - NK Kolpa : NK Bela krajina = 14 : 2 - FOTO
30.3.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Kolpa : NK Litija = 3 : 0 (1 : 0)
30.3.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Zagorje = 1 : 1 (1 : 1)
29.3.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NK NOGA Britof = 2 : 7 (2 : 2)
29.3.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-13 - NK Kolpa : NK Roltek Dob = 9:0, 1:3, 1:0, 3:0
26.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-10/U-11 - ŠD Lev (NM) : NK Kolpa = 3 : 10
23.3.2014 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - NK Črnuče : NK Kolpa = 1 : 2 (1 : 1)
23.3.2014 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - NK Bela krajina Kolpa : NŠ Birsa&Matavž Bilje = 3 : 3 (1 : 1)
22.3.2014 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-13 - NK Krško : NK Kolpa = 3:0, 3:0, 5:2, 2:2
22.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Krško B : NK Kolpa = ¸6 : 1 (4 : 0) - FOTO
19.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Krka A : NK Kolpa = ¸8 : 0 (2 : 0) - FOTO
19.3.2014 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-13 - NK Vrlovka (HRV) : NK Kolpa = 0 : 3
16.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Bela krajina : NK Kolpa = ¸1 : 3 (1 : 1) - FOTO
16.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-10/U-11 - NK Brežice : NK Kolpa = 0 : 3
16.3.2014 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-13 - NK Brežice : NK Kolpa = 1:4, 1:2, 1:7, 0:12
15.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA ČLANI - NK Bela krajina (U-17+U-19) : NK Kolpa = 0 : 10
14.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-10/U-11 - ŠD Lev (NM) : NK Kolpa = 1 : 4
9.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Croatia '78 = 6 : 2 (4 : 0)
9.3.2014 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-13 - NK Bela krajina : NK Kolpa = 1:5, 0:2, 1:6, 1:3
8.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Krško B = 2 : 2 (0 : 0) - FOTO
5.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Krka (U-19) : NK Kolpa = 1 : 2
2.3.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Kočevje = 3 : 5 (2 : 0) - FOTO
2.3.2014 - Pripravljalna tekma "ČLANI" NK Kolpa : NK Kočevje 3:1 (2:0) na umetni travi Vražji kamen
25.2.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Rijeka (U-14) : NK Kolpa = 4 : 0 (3 : 0) - FOTO
24.2.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Funtana : NK Kolpa = 1 : 7 - FOTO
23.2.2014 - Prijateljska tekma "ČLANI" NK Bela krajina : NK Kolpa 1:1 (0:0) na umetni travi Vražji kamen
22.2.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Dekani : NK Kolpa = 2 : 1 (0 : 0)
16.2.2014 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Miklavž = 2 : 4 (1 : 0)
2.2.2014 - Turnir Brežice 2014 - U11
1.2.2014 - TURNIR BREŽICE 2014 - U-9
25.1.2014 - TURNIR TREBNJE 2014 - U-11
25.1.2014 - TURNIR DOMŽALE 2014 - U-8
12.1.2014 - PRIJATELJSKE TEKME U-13 - BELA KRAJINA - KOLPA, ČRNOMELJ (TELOVADNICA LOKA) - 12. 01. 2014
29.12.2013 - MCDONALD'S TURNIR - CELOVEC, AVSTRIJA - 29. 12. 2013
22.12.2013 - RIN U-9 - 1. FAZA - ČRNOMELJ
22.12.2013 - RIN U-11 - 1. FAZA - ČRNOMELJ
15.12.2013 - TURNIR JASKA 2013 - U-15
7.12.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA
17.11.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 11. (ZADNJI) KROG - 2. MNZ - NK Kolpa - NK Bravo Publikum B = 1 : 1, 4 : 3, 1 : 4, 4 : 3
17.11.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 11. (ZADNJI) KROG - NK Kolpa - NK Brinje Grosuplje = 2 : 1 (1 : 0)
16.11.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 13. (ZADNJI) KROG (RLL) - NK Kočevje - NK Kolpa = 1 : 3 (1 : 0)
13.11.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Bela krajina : NK Kolpa = 2 : 6 (0 : 1)
10.11.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 10. KROG - 2. MNZ - NK Ivančna Gorica Trebnje - NK Kolpa = 1 : 3, 3 : 2, 5 : 1, 0 : 3
9.11.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 10. KROG - NK Slovan A - NK Kolpa = 1 : 1 (0 : 1)
9.11.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 12. KROG (RLL) - NK Kolpa - NK Ilirija 1911 = 1 : 5 (0 : 1)
9.11.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 13. KROG (2. SKL) - NK Bela krajina Kolpa - NK Šenčur = 3 : 5 (1 : 3)
8.11.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA "VETERANI" - NK Krka : NK Kolpa = 3 : 2
6.11.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 11. KROG (2. SKL) - NK Bela krajina Kolpa - NK Rudar Trbovlje = 0 : 0 (0 : 0)
2.11.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 12. KROG (2. SKL) - NK Šmartno LJ - NK Bela krajina Kolpa = 1 : 3 (1 : 2)
30.10.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Bravo Publikum B : NK Kolpa = 0 : 0 (0 : 0)
27.10.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 -9. KROG - 2. MNZ - NK Kolpa - NK Slovan = 0 : 0, 2 : 1, 5 : 1, 6 : 1
27.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 11. KROG (RLL) - NK Kalcer Radomlje - NK Kolpa = 2 : 3 (1 : 1)
27.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 9. KROG - NK Kolpa - NK Kalcer Radomlje = 3 : 0 (2 : 0)
27.10.2013 - PRVENSTVENI TURNIR U-9A/U-9B - 4. KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
26.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - 9. (zadnji) KROG - SKUPINA "C" MNZ LJ - NK Trebnje - NK Kolpa = 5 : 2 (3 : 0)
20.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 10. KROG (RLL) - NK Kolpa : NK Komenda = 0 : 3 (0 : 1)
20.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 10. KROG (2. SKL) - NK Ivančna Gorica Brinje - NK Bela krajina Kolpa = 13 : 2 (7 : 1)
19.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 8. KROG - NK Mirna : NK Kolpa = 0 : 3 (0 : 2)
19.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - 8. KROG - SKUPINA "C" MNZ LJ - NK Kolpa - NK Bela krajina = 10 : 0 (4 : 0)
19.10.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 8. KROG - 2. MNZ - NK Olimpija Ljubljana B - NK Kolpa = 1 : 5, 2 : 2, 0 : 1, 2 : 4
16.10.2013 - POKALNA TEKMA ČLANI - 1/4 FINALA - MNZ LJ - NK Ilirija 1911 - NK Kolpa = 2 : 1 (1 : 1)
12.10.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 7. KROG - 2. MNZ - NK Kolpa : NK Svoboda (LJ) = 9 : 1, 5 : 0, 12 : 0, 4 : 0
12.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 9. KROG (RLL) - NK Jevnica : NK Kolpa = 2 : 0 (1 : 0)
12.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - 7. KROG - SKUPINA "C" MNZ LJ - NK Kolpa - NK Kočevje = 4 : 4 (0 : 1)
12.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 7. KROG - NK Kolpa : NK Kočevje = 3 : 1 (0 : 1)
12.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 9. KROG (2. SKL) - NK Bela krajina Kolpa : NK Jesenice= 1 : 10 (0 : 5)
6.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - 6. KROG - SKUPINA "C" MNZ LJ - NK Kolpa - ŠD Lev = 4 : 1 (2 : 0)
6.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 8. KROG (RLL) - NK Kolpa : NK Cockta Kresnice = 0 : 3 (0 : 2)
6.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 8. KROG (2. SKL) - NK Kalcer Radomlje - NK Bela krajina Kolpa = 6 : 1 (0 : 1)
6.10.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 6. KROG - 2. MNZ - NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 0 : 1, 1 : 8, 0 : 1, 0 : 7
5.10.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 6. KROG - NK Rudar Trbovlje - NK Kolpa = 2 : 0 (1 : 0)
5.10.2013 - PRIJATELJSKI TURNIR "VETERANI" - 1. MESTO - ČRNOMELJ, 05. 10. 2013 (Športna dvorana Loka)
28.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 7. KROG (RLL) - NK Svoboda (LJ) : NK Kolpa = 1 : 2 (0 : 1)
28.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 5. KROG - NK Ilirija 1911 A - NK Kolpa = 0 : 2 (0 : 1)
28.9.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 5. KROG - 2. MNZ - NK Šmartno (LJ) : NK Kolpa = 0 : 5, 0 : 3, 1 : 3, 0 : 6
28.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - 5. KROG - SKUPINA "C" MNZ LJ - NK Brinje Grosuplje C - NK Kolpa = 5 : 3 (1 : 1)
28.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 7. KROG (2. SKL) - NK Bela krajina Kolpa - NK Izola/Isola= 5 : 2 (3 : 2)
25.9.2013 - POKALNA TEKMA ČLANI - 1. KROG - MNZ LJ - NK Kolpa - NK Ihan = 1 : 0 (1 : 0)
22.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 6. KROG (RLL) - NK Kolpa : NK Brinje = 2 : 0 (1 : 0)
21.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 4. KROG - NK Kolpa - NK Roltek Dob = 2 : 0 (0 : 0)
21.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - 4. KROG - SKUPINA "C" MNZ LJ - NK Kolpa - NK Krka = 3 : 9 (1 : 4)
21.9.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 4. KROG - 2. MNZ - NK Kolpa : NK Dolomiti = 3 : 1, 10 : 0, 11 : 0, 2 : 1
20.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 6. KROG (2. SKL) - NK Roltek Dob - NK Bela krajina Kolpa = 2 : 0 (2 : 0)
15.9.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 3. KROG - 2. MNZ - NK Litija : NK Kolpa = 1 : 2, 1 : 2, 3 : 0, 0 : 7
15.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 5. KROG (RLL) - NK Kolpa : NK Ihan = 3 : 2 (2 : 1)
14.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 3. KROG - NK Vrhnika - NK Kolpa = 2 : 1 (1 : 1)
14.9.2013 - PRVENSTVENI TURNIR U-9A - 1. KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
14.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 5. KROG (2. SKL) - NK Bela krajina Kolpa - NK Svoboda = 0 : 1 (0 : 1)
14.9.2013 - PRVENSTVENI TURNIR U-9B - 1. KROG - SKUPINA 10 MNZ LJ
11.9.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Bela krajina Kolpa (U-17) : NK Kolpa (U-15) = 5 : 3 (2 : 2)
11.9.2013 - POKALNA TEKMA ČLANI - PREDKROG - MNZ LJ - NK Kočevje : NK Kolpa = 6 : 7 (2 : 2) - po 11m
10.9.2013 - POKALNA TEKMA U-13 - PREDKROG - MNZ LJ - NK Kolpa : NK Olimpija Ljubljana = 3 : 4 (1 : 1)
10.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - 2. KROG - SKUPINA "C" MNZ LJ - NK Šentjernej - NK Kolpa = 0 : 7 (0 : 3)
8.9.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 2. KROG - 2. MNZ - NK Kolpa : MNC Vrhnika = 3 : 1, 2 : 1, 4 : 0, 2 : 1
8.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - 2. KROG - NK Kolpa - NK Dolomiti = 0 : 2 (0 : 1)
8.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 4. KROG (2. SKL) - NK Slovan - NK Bela krajina Kolpa = 2 : 2 (2 : 2)
7.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 4. KROG (RLL) - NK Slovan : NK Kolpa = 0 : 3 (0 : 2)
5.9.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA "VETERANI" - NK Kočevje : NK Kolpa = 1 : 1
4.9.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-13 - NK Zrinski Ozalj : NK Kolpa = 1 : 8
4.9.2013 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-10/U-11 - NK Bela krajina : NK Kolpa = 3 : 6
1.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-11 - 1. KROG - SKUPINA "C" MNZ LJ - NK Kolpa - NK Mirna = 5 : 3 (3 : 1)
1.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 3. KROG (RLL) - NK Kolpa : NK Arne Tabor 69 = 2 : 0 (1 : 0)
1.9.2013 - PRVENSTVENE TEKME U-13 - 1. KROG - 2. MNZ - NK Roltek Dob : NK Kolpa = 1 : 3, 0 : 10, 0 : 0, 0 : 14
1.9.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 3. KROG (2. SKL) - NK Bela krajina Kolpa - NK Brda Hit = 0 : 0 (0 : 0)
31.8.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-15 - 1. MNZ - NK Zagorje - NK Kolpa = 1 : 1 (1 : 0)
28.8.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 2. KROG (2. SKL) - NOGA Britof : NK Bela krajina Kolpa = 3 : 2 (1 : 0)
28.8.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 2. KROG (RLL) - NK Litija : NK Kolpa = 0 : 4 (0 : 3)
27.8.2013 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-13 - NK Krka : NK Kolpa = 1 : 8, 4 : 0, 3 : 3, 4 : 7
26.8.2013 - PRIPRAVLJALNE TEKME U-10/11 - NK Bela krajina : NK Kolpa = 0 : 11
25.8.2013 - PRVENSTVENA TEKMA ČLANI - 1. KROG (RLL) - NK Kolpa : NK Črnuče = 3 : 2 (1 : 1)
25.8.2013 - PRVENSTVENA TEKMA U-17 - 1. KROG (2. SKL) - NK Birsa&Matavž Bilje : NK Bela krajina Kolpa = 5 : 1 (3 : 1)
24.8.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Kočevje 2 : 0 (0 : 0)
21.8.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U15 NK Kolpa : NK Bravo (U14) 2:0 (1:0)
20.8.2013 - PRIPRAVLJALNI TEKMI U-13 - NK Bela krajina : NK Kolpa = 0 : 2, 2 : 9
17.8.2013 - BOHNARJEV VETERANSKI TURNIR 2013 - REZULTATI
17.8.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Vrlovka : NK Kolpa = 1 : 7 (0 : 4)
16.8.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kočevje : NK Kolpa = 1 : 3 (1 : 2)
10.8.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Brinje = 3 : 1 (1 : 0)
10.8.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Croatia '78 = 5 : 4 (2 : 2)
7.8.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA U-15 - NK Kolpa : NK Krka B = 5 : 0 (1 : 0)
2.8.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Kočevje 3 : 2 (2 : 1)
27.7.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Bela krajina 1 : 4 (0 : 1)
24.7.2013 - PRIPRAVLJALNA TEKMA "ČLANI" - NK Kolpa : NK Krka 1 : 4 (0 : 2)
25.6.2013 - Prijateljska tekma U-14 - TOREK, 25. 06. 2013 - NK Croatia '78 : NK Kolpa v Žakanju (HRV) = 2 : 3
24.6.2013 - Prijateljska tekma U-14 - PONEDELJEK, 24. 06. 2013 - NK Kolpa : NK Bela krajina v Podzemlju = 5 : 4
22.6.2013 - Prvenstvo, RLL, 26. krog, člani, NK Kolpa : NK Ihan = 2 :2 (1 : 1)
19.6.2013 - Prvenstvo, RLL, 25. krog, člani, NK Jezero Medvode : NK Kolpa = 3 :3 (2 : 2)
16.6.2013 - Prvenstvo U-12, I. liga MNZ LJ, 21. krog, NK Domžale : NK Kolpa (2:0, 5:0, 4:0, 4:0)
15.6.2013 - Prvenstvo U-14 - 1. liga MNZ LJ, 21. krog NK Šmartno : NK Kolpa = 0 : 6 (0 : 1)
15.6.2013 - Prvenstvo, RLL, 24. krog, člani, NK Kolpa : NK Cockta Kresnice = 7 :1 (2 : 0)
11.6.2013 - Prvenstvo U-12, I. liga MNZ LJ, 9. krog, NK Dolomiti : NK Kolpa (0:4, 0:4, 0:1, 1:2)
9.6.2013 - Prvenstvo U-14 - 1. liga MNZ LJ, 20. krog NK Kolpa : NK Kočevje = 3 : 1 (2 : 0)
9.6.2013 - Prvenstvo U-12, I. liga MNZ LJ, 20. krog, NK Kolpa : NK Dolomiti (4:0, 5:1, 13:0, 0:2)
8.6.2013 - Prvenstvo U-10 - skupina E MNZ LJ, 22. krog, NK Trebnje : NK Kolpa = 0 : 2 (0 : 1)
8.6.2013 - Prvenstvo, RLL, 23. krog, člani, NK Litija : NK Kolpa = 2 :2 (0 : 2)
4.6.2013 - Prvenstvo U-14 - 1. liga MNZ LJ, 22. krog NK Kolpa : NK Ilirija 1911 = 3 : 3 (2 : 2)
4.6.2013 - Prvenstvo U-12, I. liga MNZ LJ, 22. krog, NK Kolpa : NK Ilirija 1911 (6:0, 1:4, 0:2, 0:4)
2.6.2013 - Prvenstvo U-10 - skupina E MNZ LJ, 21. krog, NK Kolpa : NK Radomlje C = 2 : 1 (0 : 1)
2.6.2013 - Prvenstvo, RLL, 22. krog, člani, NK Kolpa : NK Arne Tabor 69 = 5 :0 (1 : 0)
1.6.2013 - Prvenstvo U-12, I. liga MNZ LJ, 19. krog, NK Brinje A : NK Kolpa
1.6.2013 - Prvenstvo U-14 - 1. liga MNZ LJ, 19. krog NK Arne Tabor 69 : NK Kolpa = 2 : 16 (1 : 7)
30.5.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA VETERANI - ČETRTEK, 30. 05. 2013 - NK BELA KRAJINA : NK KOLPA = 2 : 4
29.5.2013 - Prvenstvo U10 - skupina E MNZ LJ, 20. krog, NK Šentjernej : NK Kolpa = 8 : 2 (2 : 1)
25.5.2013 - Prvenstvo, U14-I. liga MNZ LJ, 18. krog NK Kolpa : NK Roltek Dob = 0 : 4 (0 : 2)
25.5.2013 - Prvenstvo, RLL, 21. krog, člani, NK Jevnica : NK Kolpa = 1 :1 (0 : 0)
25.5.2013 - Prvenstveni turnir, U9 - skupina 6 MNZ LJ - 8. krog - PODZEMELJ
25.5.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA U-10 - SOBOTA, 25. 05. 2013 - NK KOLPA : ŠF VOJVODINA RMR (U-9) = 5 : 3
25.5.2013 - Prvenstvo U12, I. liga MNZ LJ, 18. krog, NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje
25.5.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA U-9 - SOBOTA, 25. 05. 2013 - NK KOLPA : ŠF VOJVODINA RMR (U-9) = 3 : 2
19.5.2013 - Prvenstvo, U14-I. liga MNZ LJ, 17. krog NK Zagorje : NK Kolpa = 7 : 1 (4 : 1)
19.5.2013 - Prvenstvo, U8 - skupina 3 MNZ LJ, 6. krog - 19. 05. 2013 - PODZEMELJ
19.5.2013 - PRIJATELJSKE TEKME - U-7 - 19. 05. 2013 - PODZEMELJ
18.5.2013 - Prvenstvo, RLL, 20. krog, člani, NK Kolpa : NK Dolomiti = 4 :0 (2 : 0)
18.5.2013 - Prvenstvo U10 - skupina E MNZ LJ, 18. krog, NK Kolpa : NK Kočevje = 9 : 2 (1 : 0)
18.5.2013 - Prvenstvo U12, I. liga MNZ LJ, 17. krog, NK Ihan-Domžale : NK Kolpa
15.5.2013 - Prvenstvo U12, I. liga MNZ LJ, 15. krog, NK Radomlje A : NK Kolpa
15.5.2013 - Prvenstvo, U14-I. liga MNZ LJ, 15. krog NK Radomlje : NK Kolpa = 3 : 2 (1 : 0)
15.5.2013 - Prvenstvo U10 - skupina E MNZ LJ, 17. krog, NK Bravo C : NK Kolpa = 0 : 3 (0 : 2)
15.5.2013 - Prvenstvo, RLL, 14. krog, člani, NK ČRNUČE : NK KOLPA = 0 :2 (0 : 1)
12.5.2013 - Prvenstvo, U14-I. liga MNZ LJ, 16. krog NK Kolpa : NK Dolomiti A = 1 : 5 (1 : 3)
12.5.2013 - Prvenstvo U12, I. liga MNZ LJ, 16. krog, NK Kolpa : NK Bravo Publikum A
12.5.2013 - PRIJATELJSKA TEKMA VETERANI - NEDELJA, 12. 05. 2013 - NK KOLPA : NOGOMETNIKI-KULTURNIKI = 5 : 1
11.5.2013 - Prvenstveni turnir, U9 - skupina 6 MNZ LJ - 7. krog - ŠENTJERNEJ
11.5.2013 - Prvenstvo, RLL, 19. krog, člani, NK SVOBODA LJ : NK KOLPA = 7 :0 (2 : 0)
9.5.2013 - Prvenstvo U10 - skupina E MNZ LJ, 16. krog, NK KOLPA : NK BELA KRAJINA = 4 : 2
7.5.2013 - POKALNA TEKMA U-12 - ČETRTFINALE MNZ LJUBLJANA - NK KOLPA : NK BRAVO PUBLIKUM A = 0 : 6 (0 : 5)
5.5.2013 - Prvenstvo, U8 - skupina 3 MNZ LJ, 5. krog - ČRNOMELJ
4.5.2013 - Prvenstvo, RLL, 18. krog, člani, NK Brinje : NK Kolpa 2 :1 (1 : 0)
30.4.2013 - Prvenstvo U10 - skupina E MNZ LJ, 15. krog, NK Krka : NK Kolpa 5 : 1 (2 : 0)
28.4.2013 - Prvenstvo, U9 - skupina 6 MNZ LJ, 6. krog - GROSUPLJE
27.4.2013 - Prvenstvo, U14-I. liga MNZ LJ, 14. krog NK Bela krajina : NK Kolpa 4:1 (2:0)
27.4.2013 - Prvenstvo U10 MNZ LJ, 14. krog, NK Kolpa : NŠ Ivančna gorica 4:1 (0:0)
27.4.2013 - Prvenstvo, RLL, 17. krog, člani, NK Kočevje : NK Kolpa 1:2 (0:2)
27.4.2013 - Prvenstvo U12, I. liga MNZ LJ, 14. krog, NK Interblock B : NK Kolpa
26.4.2013 - Prijateljska tekma: NK KRKA (veterani) : NK Kolpa (veterani) na umetni travi v Novem mestu = 3 : 4
21.4.2013 - Prvenstvo, U12-I. liga MNZ LJ, 13. krog NK Kolpa : NK Krka v Podzemlju
21.4.2013 - Prvenstvo, U14-I. liga MNZ LJ, 13. krog NK Kolpa : NK Brinje 1:2 (0:2)
21.4.2013 - Prvenstveni turnir, U-8 - skupina 3 MNZ LJ - 4. krog - NOVO MESTO
20.4.2013 - Prvenstvo, RLL, 16. krog, člani, NK Komenda : NK Kolpa 0:0 (0:0)
20.4.2013 - Prvenstvo MNZ LJ U10, 13. krog, NK Mirna : NK Kolpa 5:1
18.4.2013 - Pripravljalne tekme "U-7 in U-8" - NK Bela krajina : NK Kolpa na umetni travi VražjI kamen
14.4.2013 - Prvenstvo, RLL, 15. krog, člani, NK Kolpa : NK Vrhnika 2:0 (1:0)
14.4.2013 - Prvenstveni turnir, U9 - skupina 6 MNZ LJ - 5. krog - NOVO MESTO
13.4.2013 - Prvenstvo MNZ LJ 12. krog U10 NK Kolpa : NK Dolomiti 11:0 (5:0)
13.4.2013 - Prvenstvo, U14 I. liga MNZ LJ, 12. krog NK Mirna : NK Kolpa 6:7
13.4.2013 - Prvenstvo, U12 I. liga MNZ LJ, 12. krog NK Olimpija A : NK Kolpa v Ljubljani-Bežigrad
11.4.2013 - Pripravljalne tekme "U-9/10" NK Bela krajina : NK Kolpa na umetni travi VražjI kamen
1.4.2013 - Pripravljalna tekma NK Bela krajina (mladinci) : NK Kolpa na umetni travi na Vražjem kamnu = 0 : 7 (0 : 3)
23.3.2013 - Pripravljalne tekme "U-9/10" NK Bela krajina : NK Kolpa na umetni travi na Vražjem kamnu
23.3.2013 - Pripravljalne tekme "U-12" NK Bela krajina : NK Kolpa na umetni travi VražjI kamen
23.3.2013 - Pripravljalna tekma "U14" NK Krško (B) : NK Kolpa 1:5 na umetni travi v Krškem
21.3.2013 - Pripravljalne tekme U9/10 dne 21. 3. 2013 na umetni travi v Novem mestu NK Kolpa : NK Krka 3:2, NK Kolpa : ŠD Lev 1:1.
17.3.2013 - Pripravljalna tekma "ČLANI" NK Kolpa : NK Vrlovka 6:2 (3:1) na umetni travi Vražji kamen
16.3.2013 - Pripravljalna tekma "U-14" NK Bela krajina : NK Kolpa 4:3 (0:1) na umetni travi VražjI kamen
10.3.2013 - Pripravljalna tekma U14 NK Krka : NK Kolpa 7:0 na umetni travi v Novem mestu
9.3.2013 - Pripravljalne tekme "U-9/10" NK Kolpa : NK Bela krajina v telovadnici OŠ Metlika
9.3.2013 - Pripravljalna tekma "ČLANI" NK Bela krajina (mladinci) : NK Kolpa 3:3 (2:1) na umetni travi VražjI kamen
3.3.2013 - Pripravljalna tekma "ČLANI" NK Kolpa : NK Croacija 3:2 (2:1) na umetni travi Vražji kamen
2.3.2013 - Prijateljska tekma "ČLANI" NK Bela krajina : NK Kolpa 5:1 (2:1) na umetni travi Vražji kamen
2.3.2013 - Pripravljalna tekma "U14" NK Kolpa : NK Ilirija 2:5 na umetni travi v Lignano Italija
1.3.2013 - Pripravljalna tekma "U14" NK Kolpa : NK Jesenice 6:0 na umetni travi v Lignano Italija
24.2.2013 - Pripravljalne tekme "U-9/10" NK Bela krajina : NK Kolpa 3:1, 0:2, 1:0, 2:2 v telovadnici Loka Črnomelj
23.2.2013 - Pripravljalna tekma "ČLANI" NK Krško (mladinci) : NK Kolpa 1:1 na umetni travi v Krškem
17.2.2013 - Pripravljalna tekma "U-14" NK Bela krajina : NK Kolpa 4:4 na umetni travi VražjI kamen
16.2.2013 - Pripravljalna tekma "ČLANI" NK Bela krajina : NK Kolpa 1:0 (0:0) na umetni travi Vražji kamen
<- Nazaj na objave