2. POLETNI NOGOMETNI TURNIR 2012, U-10, U-12

TIK PRED ZAčETKOM TURNIRJEV

šD NK Kolpa  tik pred začetkom  2. poletnega  nogometnega turnirja mlajših selekcij. V soboto 18. in v nedeljo 19.8.2012 bosta v Podzemlju na domačem stadionu izpeljana turnirja za mlajše dečke U12 in starejše cicibane U10. Na naše povabilo so se odzvali prijateljski nogometni klubu in s svojo prisotnostjo omogočili izpeljavo turnirjev, za kar se jim zahvaljujemo.

V soboto se bodo udeležile turnirja, na katerem bo odigral tekme vsak z vsakim, ekipe  Nš Krško A, Nš Krško B, NK Domžale in združeni selekciji NK Kolpa & Bela krajina  in NK Bela krajna & Kolpa.

V nedeljo pa se bodo udeležile turnirja ekipe, ki se bodo sprva razigrale z izločilnimi tekmami v dveh skupinah, in sicer Nš Krško, NK Kolpa U10, NK Kolpa U9, NK Bela krajina, NK šentjernej, NK Rudar Trbovlje, NK Trebnje U10 in NK Trebnje U9.

Začetek turnirjev ob 9.00 uri, zaključek predvidoma ob 15.00 uri s podelitvijo priznanj in pokalov.

V soboto s pričetkom ob 15.00 uri pa bodo v Podzemlju odigrane tudi pripravljalne tekme starejših dečkov U14 med ekipah NK Kolpa, NK Bela krajina in NK Krajišnik Velika kladuša (BIH).

Vabljeni na ogled in navijanje.