športno društvo NK Kolpa

čETRTI TEKMOVALNI TEDEN POMLAD/2012-S PRVENSTVOM ZAčELI TUDI CICIBANI

 

U12

 

Sobota, 14.4.2012 ob 12:00, Stadion Domžale


 IHAN DOMŽALE : KOLPA  2:4, 1:1, 3:0, 1:0

Sreda, 18. 4. 2012 ob 17.45 uri, Stadion Podzemelj

 KOLPA : DOLOMITI DOBROVA 5:1, 0:4, 1:1, 4:1
 

U14

Sobota, 14.4.2012 ob 11:00, Stadion Kočevje

 

 KOčEVJE : KOLPA  7:0 (3:0)

 

Starejši dečki so odšli na drugo gostovanje v nepopolni zasedbi ekipe, saj sta za popolnitev enajsterice manjkala kar dva igralca. Seveda, tak pristop ekipe kot celote, ni mogel na gostovanju iztržiti več kot poraz. NK Kočevje je našo deveterico igralcev, katerim velja zahvala, da so vseeno tekmo odigrali odgovorno in po svojih močeh, premagala in zabeležila nove točke. 

Sreda, 18. 4. 2012 ob 16.00 uri, Stadion Podzemelj

KOLPA : DOLOMITI DOBROVA 1:2 (1:1)

Starejši dečki so na domačem stadionu odigrali zaostalo tekmo 13. kroga. Tokrat v popolni postavi so zabeležili novi poraz, zapovrh pa je eden od igralcev zadobil hudo poškodbo zapestja. Želimo mu hitro okrevanje. 

čLANI

Nedelja, 15.4.2012 ob 17:00, Stadion Podzemelj

 

 KOLPA : BRINJE 1 : 1 (0:0)

Na drugi domači tekmi je članska selekcija gostila ekipo NK Brinje in  iztržila točko. Priigrana točka nas še vedno drži v stiku z vodilnimi ekipami prvenstvene lestvice.

U9

Nedelja, 15.4.2012 ob 09:00, Stadion šentjernej

 

KOLPA : šMARJEšKE TOPLICE     5 :2
KOLPA : KRKA                                   2 : 3
KOLPA : šENTJERNEJ A                 1 :2
 
V nedeljo 15. 4. 2012 ob 09.00 uri je NK šentjernej kot domačin izpeljal prvi turnir spomladanskega dela prvenstva za selekcijo U9. Na turnirju sta poleg ekipe NK KOLPA in domačina NK šENTJERNEJ A, nastopili še ekipi  NK KRKA in NK šMARJEšKE TOPLICE, ekipa NK BELA KRAJINA je bila v tem krogu prosta. Naši cicibani so čez zimo pridno in trdo trenirali ter nastopali v zimski ligi v Ljubljani, zaradi česar so povsem upravičeno izredno samozavestni dočakali  novih tekem, novega turnirja. Turnir so odigrali zelo dobro, saj so zadeli skoraj tolikokrat, kot celo jesen skupaj, s kančkom športne sreče bi lahko dosegli tudi nenadejan rezultatski  uspeh, kar so nam priznali tudi nasprotniki. Prvo tekmo je ekipa odigrala odlično, v kateri nam je NK šmarješke Toplice priznal premoč. NK Kolpa je zmagala z rezultatom 5:2. V drugi tekmi z NK Krko, pa se je moral nasprotnik zelo potruditi, da nas je uspel premagati z rezultatom 2:3. V tretji tekmi z NK šentjernej A pa je naša ekipa povela in vodila ob polčasu. Ekipa NK šentjerneja pa je v drugem polčasu uspela zadeti dvakrat, saj je našim igralcem zmanjkalo moči. Z rezultatom 2:1 za NK šentjernej A, je le ta obdržal vodstvo na prvenstveni lestvici, NK Kolpa pa je zmanjšala razliko in ostaja na 4. mestu. .

U8

Nedelja, 15.4.2012 ob 10:00, Stadion črnomelj

 

KOLPA : KOčEVJE              0 :2
KOLPA : šENTJERNEJ       2 : 1
KOLPA : BELA KRAJINA    1 :0
 

V nedeljo 15. 4. 2012 ob 10.00 uri je NK Bela krajina kot domačin izpeljal prvi turnir spomladanskega dela prvenstva za selekcijo U8.  Na turnirju so sodelovale naslednje ekipe: NK Bela krajina, NK Kolpa, NK šentjernej in NK Kočevje. Naši najmlajši nogometaši so se dobro odrezali, ter na turnirju zasedli drugo mesto z dvema zmagama in enim porazom. Na prvi tekmi se je ekipa NK Kolpe pomerila z ekipo NK Kočevje, ki pa je bila tokrat pretrd oreh za naše nogometaše. Končni rezultat tekme je bil 2:0 v  korist nasprotnika. Na drugi tekmi smo se pomerili z ekipo NK šentjernej. Fantje so se po začetnem porazu zbrali, ter odigrali dobro tekmo ter zmagali z rezultatom 2:1. Na zadnji tekmi smo se pomerili z domačinom, ekipo NK Bela krajina, ter po dolgotrajnih napadih in strelih na nasprotni gol končno v drugem polčasu tudi zadeli ter končali tekmo z rezultatom 1:0 v našo korist. Po zmagi na turnirju na prvenstveni lestvici še vedno vodi ekipa NK Kočevje, NK Kolpa je druga.