športno društvo NK Kolpa

čISTILNA AKCIJA V PODZEMLJU

V soboto, 08. maja 2010 je bila v Podzemlju čistilna akcija. V organizaciji Občine Metlika, Oš Podzemelj in šD NK KOLPA se je urejala okolica šole in igrišča. S travo zaraslo in zapuščeno atletsko stezo so najprej očistili, ter jo posuli z peskom in povaljali. Igrišče je dobilo novo, bolj urejeno podobo. Dela so v glavnem potekala strojno, košnja, okopavanje okoli robnikov, pobiranje odpadkov pa je zahtevalo tudi nekaj pridnih rok. čistilna akcija sicer ni imela množične udeležbe, so pa tisti, ki so prišli pridno vihteli lopate in grablje. Lepša in urejena okolica šole in igrišča že prihodnjo soboto pričakuje obiskovalce. Oš Podzemelj namreč pripravlja dan odprtih vrat. V soboto 22. maja, ravno v času Vinske vigredi, veterani NK Kolpa pripravljajo nogometni turnir. 12. junija pa bo na igrišču v Podzemlju dan nogometa, ko se bodo predstavile vse selekcije kluba in nogometno proslavili 20-letnico NK KOLPA.