športno društvo NK Kolpa

člani doma remizirali z NK Kočevje. Od aktivnega tekmovalnega nogometa se je poslovil legendarni kapetan Jože Pezdirc

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
3. krog 08.09.2018
TEKMA: Kolpa – Kočevje 1 : 1 (0 : 1)
STRELCI
Kolpa
1 : 1     14 – Kirin Aleš (87′)

Od aktivnega igranja članskega nogometa pa se je na tej tekmi poslovil legendarni kapetan ekipe Jože Pezdirc, ki je po 5. minutah igranja kapetanski trak predal, nakar so ga soigralci odnesli iz igrišča, s čimer so se na igralski način poslovili od klubske legende. Za vsa leta igranja za klub in številnemu odrekanju se mu je s priložnotnim darilom zahvalil tehnični vodja članske ekipe Milan Dimitrijevič.

Pezdirc Jože se je kot nogometaš registriral  daljnega 22.08.1991. Za obdobje treh sezone se je 11.08.1997 preregistiral v sosednjo NK Belo krajino, od koder pa se je ponovno vrnil nazaj v svoj matični klub 29.06.2000, ter aktivno igral vse do današnjega dne, ko se je v starosti 42 let, 2 mesecev, 9 dni poslovil od aktivnega tekmovalnega igranja nogometa.  Njegov dosežek bo v prihodnje zelo težko preseči.

Za vse nepozabne trenutke se mu ISKRENO ZAHVALJUJEMO in mu želimo vse najboljše tudi v bodoče, ko bo prestopil v veteransko selekcijo in tako ostal povezan s klubom.