športno društvo NK Kolpa

čLANI KLJUB PORAZU PRVI

čLANI

članska ekipa je v soboto 01.10. 2011 v 7. krogu  Regionalne Ljubljanske LEGEA lige 11/12 gostovala pri NK Jezero Medvode.  Tokrat so bili domačini pretrd oreh za Kolpo. Tekma je bila odločena že v prvem polčasu, ki ga je domača ekipa dobila z  3:0. V nadaljevanju je gostom uspelo enkrat zadeti za končni rezultat 3:1. Kljub porazu nogometaši NK Kolpa ostajajo na prvem mestu. (http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=tekmovanja&liga=500)

MLADINCI U-18  

Selekcija mladincev je v soboto  01.10.2011 ob 16,00 uri v VI. krogu 2. lige v MNZ Ljubljana na domačem igrišču gostila ekipo  MNC Vrhnika Dren.  NK Kolpa je po odličnem začetku v prvem polčasu, ko je že vodila z 2:0, na koncu izgubila z rezultatom  2:3. Za našo ekipo so zadeli Dedič Edis (3') in Laj Gregor (33') ter avtogol igralca Tomanič Matej (90'), s katerim smo v zadnji minuti izgubili točko.    Po odigranem V. krogu selekcija zaseda predzadnje 6. mesto na prvenstveni lestvici.
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=503)
 
 V VII. krogu selekcija odhaja na gostovanje v črnuče k ekipi NK črnuče. Tekma bo odigrana v soboto 8. 10. 2011 ob 13,00 uri.
 

STAREJšI DEčKI U-14

Selekcija starejših dečkov po začetnem krču v prvenstvu, nadaljuje z zmagami. V soboto dne 1. 10. 2011 ob 12,00 uri je v VI. krogu 1. lige v MNZ Ljubljana igrala v gosteh pri NK Roltek Dob na Dobu. V začetku igre sta ekipi hitro zadeli. Že v 5 minuti je bil rezultat izenačen 1:1, v 28 minuti pa 2:2. Kazalo je na enakovreden boj do konca.  Naša ekipa, ki je bila vnovično visoko motivirana in odločena to tekmo zmagati, pa je nasprotnike v nadaljevanju nadigrala in jim skupaj zabila pet golov, rezultat 2:5 (2:3). Za našo selekcijo so v prvem polčasu zadeli Kambič Luka (3' in 28') ter Kirin Aleš (30'), v drugem pa je svoja zadetka dodal še Pavliha Jernej (49'  in 62').  Nove tri prepotrebne pridobljene točke so nas priključile k ekipam, ki zasedajo lestvico na sredini, selekcija trenutno zaseda 7. mesto (http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=505).  
V naslednjem krogu se srečamo z ekipo, ki je na prvenstveni lestvici uvrščena višje, kar je ponovno lahko visoka motivacija za pravi pristop k igri.
 
V VII. krogu v goste v Podzemelj prihaja ekipa NK Kalcer Radomlje.  Tekma bo odigrana v soboto 08.10.2011 ob 14,30 uri.

 
MLAJšI DEčKI U-12

Selekcija mlajših dečkov pa po začetnem dobrem »štartu« v prvenstvu doživlja krizo. Osvojeni 2 točki v zadnjem krogu in pa izključitev igralca po dveh rumenih kartonih (oba zaradi ugovarjanja sodniku) ter posledično rdeči karton, pa očitno predstavlja nezadosten pristop ekipe k tekmi/prvenstvu. V soboto  dne 1. 10. 2011 ob 12,00 uri je v VI. krogu 1. lige v MNZ Ljubljana ekipa gostovala v Grosupljem pri NK Brinje A. Ekipa A, sestavljena iz mlajših igralcev, je prvo tekmo odlično začela, saj je takoj na začetku povedla, v nadaljevanju pa je nasprotnik dvakrat zadel in uspel do konca ubraniti minimalno prednost. Ekipa B pa je  prvo tekmo odigrala z nezadostnim tekmovalnim nabojem, zaradi česar se je tekma končala z rezultatom 0:0. V drugi tekmi je ekipa A prav tako uspela tekmo odigrati neodločeno 0:0, medtem ko je ekipa B z nekako podobnim pristopom kot v prvi tekmi izgubila z rezultatom 2:0, tekmo pa še končala z igralcem manj. Po odigranem VI. krogu selekcija še vedno zaseda 8. mesto na prvenstveni lestvici (http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=507).

V VII. krogu v goste v Podzemelj prihaja ekipa NK Kalcer Radomlje.  Tekma bo odigrana v soboto 08.10.2011 ob 12,30 uri.

STAREJšI CICIBANI U-10
Selekcija starejših cicibanov je bila v tem tednu prosta. Po odigranem V. krogu ekipa še vedno zaseda odlično 1. mesto na prvenstveni lestvici. (http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=541)
 

V VI. krogu v goste v Podzemelj prihaja ekipa NK Mirna.  Tekma bo odigrana v nedeljo 09.10.2011 ob 11,00 uri.

 
MLAJšI CICIBANI U-9

V soboto 1. 10. 2011 ob 11.00 uri je NK Kolpa kot domačin v Podzemlju izpeljala  III. turnir skupine 3  MNZ Ljubljana. Na turnirju so sodelovale ekipe  NK KOLPA, NK šENTJERNEJ A, NK šMARJEšKE TOPLICE in NK BELA KRAJINA. NK KRKA je bila na tem turnirju prosta. Naši cicibani so ta turnir odigrali zelo dobro, saj so v tovrstnem turnirskem tekmovanju prvič osvojili 6 točk. Na prvi tekmi, ki so jo odigrali s favoriziranim tekmecem NK šentjernej A, so navedenemu nasprotniku tudi prvič zabili gol in izgubili z minimalno razliko 1:2. Prvi poraz na turnirju pa ekipi ni odvzel motivacije in želje, saj so preostali tekmi odigrali z odliko. V drugi tekmi je NK Kolpa premagala NK šmarješke Toplice z rezultatom 1:0, v tretji pa še ekipo NK Bela krajina z rezultatom 2:0. NK Kolpa je na III. turnirju s priigranimi 6. točkami osvojila 2. mesto,  na skupni prvenstveni lestvici pa po treh turnirjih zaseda 3. mesto (http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=523), kar je dobro izhodišče in vzpodbuda za naprej.
 
Na IV. turnirju bo selekcija prosta. V. turnir bo čez mesec dni v organizaciji NK Bela krajina na  Vražjem kamnu.