športno društvo NK Kolpa

ČLANI ODIGRALI ZADNJO TEKMO V JESENSKEM DELU PRVENSTVA

Članska ekipa je danes popoldne v Športnem parku Podzemelj odigrala zadnji krog v jesenskem delu prvenstva. V goste je prišla ekipa NK Svoboda Kisovec. V prvem polčasu so si gostje priigrali nekaj dobrih priložnosti pred našim golom in po nezbranosti naših fantov v obrambi po 25 minutah igre vodili že z rezultatom 0:3. Naša ekipa je uspela po lepem predložku v kazenski prostor zmanjšati gol razliko in prvi polčas se je končal z izidom 1:3. V drugem polčasu smo bili priča prenekaterim sodniškim napakam, ki so se odvijale v korist gostujoče ekipe, tako da se naša ekipa ni uspela rezultatsko približati gostom. Gostje so tako uspeli še enkrat zatresti našo mrežo in tekma se je končala z rezultatom 1:4.

Zdaj se odpravljamo na kratek tekmovalni premor, za spomladanski del pa verjamemo, da se bomo vrnili kot še boljši in močnješi nasprotnik ter bomo dosegali odlične rezultate.

Strelec za našo ekipo:
Aleš Žunič

Srečno in uspešno v nadaljevanju sezone!