športno društvo NK Kolpa

ČLANI S PORAZOM NA DOMAČEM TERENU

Članska ekipa je danes v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Ihan. Vedeli smo, da bo gostujoča ekipa težak nasprotnik, saj so v pretekli sezoni tekmovali v višji, 4. ligi. Prvi polčas se je odvijal zelo enakovredno, kar se je poznalo tudi na končnemu rezultatu prvega dela, kateri se je končal z 0:0. Zelo podobno kot prvi polčas, se je začel tudi drugi polčas vse do 72. minute, ko so gostje povedli z 0:1. Naša ekipa ni popuščala in uspela izenačiti na 1:1. Žal pa se je naši ekipi v zadnji minuti tekme zgodil najhujši možni scenarij, ob mišljenju ter prepričanju, da je tekme konec in neupoštevanju trenerjevih napotkov, smo prejeli gol za zmago gostujoče ekipe z rezultatom 1:2.

Strelec:
Elvis Šarić

Srečno in uspešno na naslednji tekmi!