športno društvo NK Kolpa

članska domača prvenstvena tekma med NK Kolpa in NK Kočevje v soboto 3. 10. 2020 ob 16.00 v Podzemlju – gledalci vabljeni

člani, september 2020

članska domača prvenstvena tekma med NK Kolpa in NK Kočevje v soboto 3. 10. 2020 ob 16.00 v Podzemlju. Vabljeni na ogled.

V skladu s POZITIVNIM mnenjem NIJZ in vladnim Odlokom o začasni splošni omejitvi oziroma prepovedi zbiranja ljudi v Republiki Sloveniji bomo ponovno omogočili ogled članskih tekem, na prostem na tribuni. Na dogodku bo z namenom preprečevanja širjenja morebitne okužbe s koronavirusom SARS-CoV-2 potrebno izvajati več obveznih in priporočenih ukrepov, za kar bo skrbela naša rediteljska služba, meddrugim predvsem:

  • dogodka se udeležijo zgolj zdrave osebe
  • obvezna higiena rok (podajalnik z razkužilom)
  • brezstično merjenje temperature
  • vodenje evidence prisotnosti na dogodku (osebno ime, naslov bivanja in kontakt) (evidenca prisotnosti se bo v klubu hranila mesec dni od dogodka, nakar se uniči)
  • stalno vzdrževanje ustrezne priporočene fizične razdalje med obiskovalci v vse smeri ; v gibanju, čakanju v vrsti in na stojišču vsaj 2 m; sede vsaj 1.5 m
  • ves čas pravilno nošenje obraznih mask

V primeru spremenjene epidemiološke situacije, pa bomo podvzeli dodatne potrebne ukrepe oz.  ogled tekme z gledalci odpovedali, o čemer bo javnost  obveščena  preko spletnih klubskih medijev. število gledalcev je omejeno.