športno društvo NK Kolpa

ČLANSKA EKIPA DO NOVIH TOČK NA DOMAČEM TERENU

Članska ekipa je včeraj v Športnem parku Podzemelj gostila prvouvrščeno ekipo na lestvici NK Ljubljana Palis. Ob lepem vremenu, odlično pripravljenemu igrišču ter krasnemu navijaškemu vzdušju, se je na terenu odvila prava nogometna poslastica. Tekma je bila vse od začetka razburljiva, saj sta obe ekipi močno napadali in tudi črvsto branili svoja vrata. Pred koncem prvega polčasa je našim fantom z odličnim preigravanjem uspelo dvakrat zadeti in z 2:0 smo mirno odšli na odmor. Drugi polčas je bil ponovno dokaj izenačen, a v 74. minuti smo prednost le povečati na 3:0. Gostujoča ekipa ni popuščala in nam do konca tekme uspela kar dvakrat zatresti mrežo. Tekma se je končala z novo pomembno zmago naše ekipe z rezultatom 3:2.

Strelci:
Dejan Drganc
Aleš Žunič
Dino Blaževič

Čestitke ekipi in trenerju ter srečno na naslednji, zadnji tekmi v letošnji sezoni!