športno društvo NK Kolpa

ČLANSKA EKIPA GOSTILA NK ARNE TABOR 69

Članska ekipa je danes popoldne v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Arne Tabor 69.  Tekma je potekala na dokaj razmočenem igrišču in temu je bil primeren tudi način igre, saj ni bilo prostora za “romantiko” in igro od noge do noge. Prvi polčas smo začeli dobro ter v deveti minuti že uspeli doseči prvi gol. Žal pa veselje ni trajalo dolgo , saj so gostje kmalu rezultat izenačili. Do konca polčasa je bila igra izenačena na obeh straneh in tako se je prvi del tekme končal z rezultatom 1:1. V drugem polčasu smo bili premalo učinkoviti v napadu ter nekoliko nezbrani v obrambi, kar so gostje znali dobro izkoristiti in žal smo morali priznati premoč nasprotniku. Tekma se je končala z izidom 1:4.

Strelec za našo ekipo:
Aleš Žunič

Srečno in pogumno na naslednji tekmi!