športno društvo NK Kolpa

članska ekipa na prvi domači spomladanski tekmi zasluženo premagala favorizirano ekipo NK Ilirija Extra-Lux

Derbi 15. Kroga 3. SNL-center med NK Ivančno Gorico in NK Zagorje je zaradi slabega igrišča nekdanjega prvoligaša odpadel in bo odigran kasneje, je pa bilo zanimivo drugod. Predvsem v Podzemlju, kjer je NK Kolpa pripravila veliko presenečenje in ugnala drugo uvrščeno  NK Ilirija Extra-Lux. Goste je kaj hitro v pričakovano vodstvo popeljal mladi Vidic, a je po pol dobre ure igre prišlo do popolnega preobrata, zadeli so izkušeni kapetan Jože Pezdirc  iz enajstmetrovke, ter Žiga Kočevar in Matej Pezdirc, tako da so se Ljubljančani znašli v resnih težavah. Kljub igralcu več, izključeni je bil Anton Gerbec, v nadaljevanju niso našli poti do mreže in točke so ostale doma.
 
KOLPA 3:1 ILIRIJA EXTRA LUX 3 . S N L
J. Pezdirc (29′ pen), Kočevar (32′), M. Pezdirc (35′); Vidic (8′) RK: Gerbec (45′ – Kolpa)
 
so zapisali v spletnem portalu http://snportal.si/3-liga/derbi-odpadel-ilirija-izgubila/

čestitke članski ekipi in strokovnemu vodstvu.