športno društvo NK Kolpa

ČLANSKA EKIPA OHRANJA VODSTVO V LIGI

Članska ekipa je danes gostovala pri NK Jezero Medvode. Naša ekipa je odigrala dokaj težko tekmo, na kateri smo doživeli veliko nasprotnikovih “neresničnih” ter lepo zaigranih prekrškov, zaradi katerih je tudi sodnik prevečkrat posredoval z žvižgom piščalke ter nam dodelil kar nekaj nepotrebnih kartonov. Kljub temu smo ostali zbrani do konca in bili nepremagljiv nasprotnik za domačo ekipo. Tekmo smo zmagali z rezultatom 1:3 in ponosno ostajamo na vrhu lestvice MNZ lige.
Pohvala in zahvala tudi našim veteranskim kolegom Boštjanu Princu, Mateju Pezdircu ter zelo navijaško razpoloženemu Jožiju Pezdircu, kateri so nam, tako kot že večkrat, priskočili na pomoč pri uspešno odigrani tekmi.
Strelca:
Aleš Kirin (2x)
Matej Pezdirc

Čestitke in uspešno nadaljevanje sezone!