športno društvo NK Kolpa

članska ekipa osvojila uvrstitev v 3. ligo NZS

                                                       
 

članska ekipa je v zadnjem prvenstvenem krogu premagala tekmeca NK Kočevje z rezultatom 3:0 in osvojila dokončno 3. mesto v prvenstvu, s čimer si je zagotovila uvrstitev v 3. slovensko nogometno ligo – center, kjer bo šD NK Kolpa nastopala v prihodnji tekmovalni sezoni 2014/2015.

čestitke strokovnemu in tehničnemu vodstvu ekipe, hvala navijačem, veteranski sekciji in drugim, ki so pomagali v opisanem ciljnem projektu.

"foto utrinki iz zadnje tekme v IV. ligi"


SLOVENIJA KAMP 2014

Priprave za izvedbo nogometnega kampa v Podzemlju pa so v polnem teku. DO 05.. 06. 2104 PRIJAVLJENIH ŽE 25 UDELEŽENCEV!! 

PRIJAVITE SE PREKO SPLETNE PRIJAVE na http://www.s-kamp.si/ 

                                          

Znan pa je tudi že ambasador kampa. Bivši igralec šD NK Kolpa Vito Plut iz Semiča, ki je igral za NK Kolpa, NK Koper, NK Maribor, ND Gorica, FC Waasland-Beveren (Belgija) in   FC Saarbrucken (Nemčija). V kampu v Podzemlju pa bo organizator predstavil tudi udeleženko svetovnega prvensvta, reprezentanco Belgije.