športno društvo NK Kolpa

ČLANSKA EKIPA PROSLAVILA PREJEM POKALA MNZ LIGE

Današnje popoldne je v Športnem parku Podzemelj zaznamoval dogodek, katerega je članska ekipa z veliko truda in odrekanj skozi celotno leto, zasluženo dočakala. Srečanje smo odprli s “tekmo” na kateri so se pomerili člani proti selekciji U15. Kljub temu, da so člani kazali moč proti mlajši ekipi, se tudi mladi fantje niso pustili in pokazali, da se bodo čez par let lahko skupaj timsko borili proti nasprotnikom. Na igrišču je pravladovala predvsem zabava in dobra volja.

Po končani tekmi je sledila podelitev medalj in v veliko čast in veselje nam je, da sta pokal za osvojitev MNZ lige v sezoni 2023/2024 podelila g. Sandi Kranjec, vodja tekmovanj MNZ Ljubljana in g. Rafael Koren, podpredsednik MNZ Ljubljana.

Sledilo je druženje ob zelo dobri hrani in odlično ohlajeni pijači.

Čestitke in srečno ter vse dobro v novi sezoni!