športno društvo NK Kolpa

članska ekipa tudi po 3. krogu brez prejetega golačlanska ekipa tudi po 3. prvenstvenem krogu brez prejetega gola. Ekipa je v soboto, 7. 9. 2019 s pričetkom ob 17.00, na domačem stadionu v Podzemlju premagala NK Svobodo Kisovec z rezultatom 3:0 (3:0), ter na prvenstveni lestvici zaseda I. mesto z osvojenimi 9 tč. in gol razliko 15:0.

Strelci:
3. krog: Kolpa 3:0 Svoboda (Kočevar Ž., Kočevar D., Spudiæ)

Kočevar Žiga pa je trenutno tudi prvi strelec lige s petimi zadetki.

http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=tekmovanja&liga=1306

Mladinski belokranjski derbi pa je prav tako prinesel zmago kolpinim mladincem. Na gostovanju na stadionu Loka v črnomlju pri Nš Bela krajina so naši mladinci v soboto, 7. 9. 2019 s pričetkom ob 16.00, zabeležili zmago z rezultatom 0:1 (0:0). Tudi mladinci trenutno zasedajo I. mesto na prvenstveni lestvici.

http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=1310

Selekcija U9 pa je na domačem stadionu v Podzemlju odigrala prvi turnir v letosnjem letu. Pokazali so dobro, borbeno igro proti ekipi šentjerneja in ekipi Jasmina Kurtiæa iz Novega mesta.