športno društvo NK Kolpa

čLANSKA EKIPA USPEŠNO NADALJUJE LIGAŠKO TEKMOVANJE

članska ekipa NK Kolpa je v sredo zabeležila na domačem igrišču novo zmago. Tokrat so brez točk zapustili igrišče v Podzemlju nogometaši ekipe NK Rudar Trbovlje.

Po vodstu domačinov, v 8. minuti je zadel Blaž Ambrožič, so gostje hitro izenačili. V 9. minuti je domačo obrambo presenitl Damir Barčič. V nadaljevanju pa je tekmo rešil Jože Pezdirc, ki je znan po svoji borbenosti in zagnanosti. Z lepim golom v 30. minuti je domačine povedel v vodstvo.

Jože Pezdirc, ki je zapečatil usodo NK Rudarja.

Zmago je potrdil Mile Dimitrijevič z zadetkom v 60. minuti. Gledalci so bili zadovoljni s prikazano igro. Rezultat 3:1 (2:1) je NK Kolpa obdržala v borbi za 1. mesto, saj zaostaja za prvo ekipo na lestvici le za eno točko.