športno društvo NK Kolpa

ČLANSKA EKIPA Z VISOKO ZMAGO NA DOMAČEM TERENU

Članska ekipa je včeraj v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Jezero Medvode. Na zelo razmočenem terenu, smo na začetku tekme zelo težko obvladovali žogo, igrali nekoliko živčno in želeli preveč na hitro končati akcije. Vendar pogoji za igro so bili za obe ekipi enaki. Gostujoča ekipa je na tekmo prišla z desetimi igralci, pa vendar so se očitno na igrišču bolje znašli in kaznovali naše napake, saj so v prvem polčasu kar dvakrat povedli. Polčas se tako ni končal po naših željah, saj smo na odmor odšli z izenačenim rezultatom 2:2. Po odmoru pa smo se le uspeli zbrati in v drugem polčasu gostom nismo dopuščali, da bi se nam uspeli rezultatsko približati. Smo bili pa mi zato toliko bolj natančni in uspeli zadeti kar štirikrat. Tekma se je končala z zmago 6:2.

Strelci:
Aleš Kirin (2x)
Domen Težak
Matjaž Črnič
Živko Blagojevič
Mirzad Mujkanovič

Čestitke ekipi in trenerju ter uspešno na naslednji tekmi!