športno društvo NK Kolpa

čRNI VIKEND ZA MLAJŠE SELEKCIJE NK KOLPA

čLANI
članska ekipa je v nedeljo 16. 10. 2011 v 10. krogu  Regionalne Ljubljanske LEGEA lige 11/12 na igrišču v Podzemlju proti NK Kočevje zmagala z 2:0 (0:0).  Oba zadetka je dosegel škoflek Filip (57`,75`).
 (http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=tekmovanja)
 
MLADINCI U-18 
Selekcija mladincev je v soboto  15.10.2011 ob 12.30 uri v VIII. krogu 2. lige  MNZ Ljubljana  v gosteh odigrala tekmo z NK Jezero Medvode. Nasprotnik, ki je vodilni na prvenstveni lestvici, se naši ekipi, kljub temu, da so ob polčasu izgubljali, ni dal presenetiti. NK Kolpa je izgubila 3:2 (0:1). Za našo ekipo sta zadela Banovec Mitja (23') in v drugem polčasu za izenačenje še Križan Peter (73'), kateri rezultat pa je zdržal le do 82', ko so domačini še tretjič zadeli za končni rezultat.   Po odigranem VIII. krogu selekcija zaseda 4. mesto na prvenstveni lestvici.
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=503)
 
V IX. krogu selekcija na domačem stadionu v Podzemlju gosti ekipo NK Dragomer. Tekma bo odigrana v soboto 22.10.2011 ob 15,00 uri.
 
STAREJšI DEčKI U-14
Selekcija starejših dečkov je v nedeljo  16.10.2011 ob 11.00 uri v VIII. krogu 1. lige  MNZ Ljubljana  v gosteh odigrala tekmo z NK Ilirija 1911 A. Naša selekcija, ki jo je prvič vodil novi trener Cindrič Tomislav, je v prvenstvu zabeležila 6. poraz. Izgubila je z rezultatom 3:0 (0:0).  Nasprotnik je v drugem polčasu zadel takoj v začetku v 38', preostala gola pa sta padla v 65' in 67'. Zaradi razpleta tekem ekip z dna prvenstvene lestvice, naša selekcija zaseda 9. mesto.
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=505).
  
V IX. krogu selekcija na domačem stadionu v Podzemlju gosti ekipo MNC Vrhnika Dren, ki na prvenstveni lestvici zaseda zadnje 12. mesto z 8. porazi. Tekma  bo odigrana v soboto 22.10.2011 ob 12,30 uri.
 
MLAJšI DEčKI U-12
Selekciji mlajših dečkov pa ni uspelo na gostovanju v Trbovljah. V soboto  dne 15.10.2011 ob 12,00 uri so v VIII. krogu 1. lige  MNZ Ljubljana v gosteh odigrali tekmo  NK Rudar Trbovlje in izgubila vse štiri tekme. Ekipa A, sestavljena iz mlajših igralcev, na prvi  tekmi  ni uspela zdržati pritiska nasprotnika in je po prejetih dveh zadetkih izgubila z rezultatom 2:0. Ekipa B, ki pa je bila v igri vsaj enakovredni tekmec, ki ni realizirala svojih priložnosti, pa je po napaki in »kontra« akciji prejela nesrečen zadek in izgubila z rezultatom 1:0.    V drugi tekmi, v kateri je bil nasprotnik dejansko močnejši, je ekipa A izgubila z rezultatom 5:0, B ekipa  pa je v drugi tekmi izgubila z rezultatom 1:0. Mlajši dečki tako v VIII. krogu niso na svoj račun pripisali nobene točke, zaradi česar so si jim ekipe iz dna lestvice zelo približale.  Po odigranem VIII. krogu selekcija zaseda 8. mestu na prvenstveni lestvici.
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=507)

V IX. krogu pa bomo na stadionu v Podzemlju gledali derbi med NK Kolpo in NK Bela krajino.  Tekma bo odigrana v soboto 22. 10. 2011 ali v nedeljo 23.10.2011.
 
STAREJšI CICIBANI U-10
Selekcija starejših cicibanov je bila v VII. krogu prosta. Ekipa zaseda 1. mesto na prvenstveni lestvici in je že osvojila naslov JESENSKEGA PRVAKA.
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=541)
 
V VIII. krogu pa naša ekipa igra še zadnjo jesensko tekmo v gosteh pri NK Svoboda Kisovec v Kisovcu. Tekma  bo odigrana v soboto 22.10.2011 ob 11,00 uri.
 
CICIBANI U-9
Selekcija cicibanov U9 je bila prosta. Ekipa zaseda 3. mesto na lestvici skupine.
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=517)
 
MLAJšI CICIBANI U-8
Selekcija mlajših cicibanov U8 je bila prosta. Ekipa zaseda 2. mesto na lestvici skupine.
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=523)