športno društvo NK Kolpa

DEŽEVNA SOBOTA, NEDELJA BREZ TEKEM

čLANI bi morali v nedeljo v Podzemlju odigrati tekmo 5. kroga proti NK BRINJE. Zaradi slabih vremenskih razmer je bila tekma odpovedana.

MLADINCI U-18 so se v soboto v deževnem vremenu, ter razmočenem igrišču v Podzemlju pomerili z NK ILIRIJA 1911 B. Goste so premagali s 6:0. Za Kolpo so zadeli Jakofčič Jernej 39´,
Gorščak Robert 48´, 51´, Poljak Matej 55´, 63´, 69´.

STAREJšI DEčKI U-14 so se v soboto v deževnem vremenu, ter razmočenem igrišču v Podzemlju pomerili z vrstniki iz NK ILIRIJA 1911 B, ter zmagali z 8:0. Za Kolpo so zadeli Malnar Miha 8´(11m), 10´, Končar Grega 48´, 53′, 67´, 68´, Malič David 59´, Frankovič Blaž 5¨,

MLAJšI DEÆKI U-12
Selekcija mlajših dečkov je v močnem deževju, a na dobro pripravljenem igrišču, v soboto dne 25.09.2010 ob 12,00 uri v V. krogu 2. lige v MNZ Ljubljana gostila ekipo NK INTERBLOCK B. Ekipi NK KOLPA sta skupno osvojili 4 točke in je selekcija skoraj zagotovo zadržala odlično 3. mesto na lestvici. Ekipa A, ki je letos žal prvič izgubila, je priigrala rezultata 1:0 in 1:2, ekipa B pa je priigrala le en remi 1:1, drugo tekmo pa visoko izgubila z rezultatom 1:5. V domači A ekipi je posebej za pohvaliti igralca Tomaža Nemaniča, ki se je selekciji pridružil v letošnjem letu, in je s svojim znanjem občutno pridonesel izdatno pomoč svojim soigralcem.

MLAJšI DEÆKI U-12 NA ZAOSTALI TEKMI DO VSEH TOčK
Selekcija mlajših dečkov je po dolgem času spet odigrala tekmo v lepem vremenu. V torek dne 28.09.2010 ob 16.00 uri je v gosteh odigrala zaostalo tekmo IV. kroga 2. lige v MNZ Ljubljana pri FC LJUBLJANI. Ekipi NK KOLPA sta skupno osvojili vseh 12 točke in selekcija zaseda  3. mesto na lestvici z rahlo zaostalostjo za vodilnimi. Ekipa A je prejela dva gola in je priigrala rezultata 3:1 in 1:9, ekipa B pa je tekmi odigrala brez prejetaga gola in je priigrala rezultata 4:0 in 3:0.

CICIBANI U-10
Nogometna tekma, med cicibani U-10 NK KOLPA : NK BELA KRAJINA, ki bi se morala odigrati v nedeljo, je bila zaradi slabih vremenskih razmer odpovedana.

CICIBANI U-10
Selekcija starejših cicibanov je v petek dne 1. 10. 2010 ob 16,00 uri na domačem stadionu v Podzemlju odigrala zaostalo tekmo v IV. kroga skupine D v MNZ Ljubljana. Gostila je ekipo sosednje  NK BELA KRAJINA. Domači večni derbi pa je spet suvereno dobila domača ekipa NK KOLPA, ki je zmagala z rezultatom 6:1 (3:1), s čimer se je po treh zaporednih zmagah na lestvici skupine učvrstila pri vrhu.
V zadnjem vikendu je selekcija PROSTA, vendar bo že v torek 5. 10. 2010 ob 16.30 uri v Novem mestu odigrala zaostalo tekmo III. kroga z domačo ekipo NK KRKA.

CICIBANI U-9
Jesenski del prvenstva se je z II. krogom nadaljeval tudi za selekcijo cicibanov U-9, ki nastopa v 2. skupini MNZ Ljubljana. V močnem deževju v soboto 25.09.2010 ob 10.00 uri je NK Kočevje VL v Kočevju organiziral II. turnir v skupini, v katerem so poleg ekipe NK Kolpa sodelovale še ekipe NK Bela krajina, NK Krka in NK Kočevje VL. NK KOLPA je turnir ponovno odigrala v visokem ritmu in v vseh prvinah nogometne igre prekašala nasprotne ekipe. Naša ekipa je vse tri tekme zmagala in sicer ekipo NK KRKA z rezultatom 2:0,  ekipo NK BELA KRAJINA z rezultatom 2:0 in ekipo NK KOčEVJE VL  z rezultatom 3:0. NK Kolpa je tako osvojila že drugi turnir, na katerem je osvojila vseh 9 točk in tako še bolj utrdila prednost vodstva na lestvici.

 Naslednji III. turnir bo izpeljan v organizaciji naše domače selekcije v Podzemlju.

 CICIBANI U-8
Selekcija cicibanov U-8 NK KOLPA se je v nedeljo, 26.septembra 2010 ob 10.uri v šentjerneju udeležila 2.kroga nogometnega turnirja v 6.skupini MNZ Ljubljana.

Na turnirju so poleg NK KOLPA nastopili še domačini NK šENTJERNEJ B  in NK BRINJE iz Grosuplja. Ekipa  NK LIVAR  iz Ivančne gorice se turnirja ni udeležila. Ravno tako v močnem deževju so naši cicibani premagali NK Brinje z rezultatom 6:0, Livar brez borbe 3:0, z domačini pa smo izgubili.

Tako so naši najmlajši nogometaši NK Kolpa iz Podzemlja na turnirju osvojili 6 točk in trenutno zasedajo 2. mesto v  6.skupini MNZ Ljubljana.