športno društvo NK Kolpa

Domači turnir cicibanov U8, Z zmago podzemeljsko športno dogajanje zaključila članska ekipa

NK Kolpa z visoko zmago nazaj na 4. mesto v 3. SNL Center

V nedeljo, 24. 04. 2016 so nogometaši Kolpe v 20. krogu 3. SNL Center gostili zadnjeuvrščeno ekipo lige Jezero Medvode.
Po pričakovanjih so varovanci Roberta Filaka prišli do nove zmage (5 : 1), s katero so se vrnili nazaj na zelo visoko 4. mesto na lestvici.
Že v prvem polčasu sta za mirnejše nadaljevanja z zadetkoma poskrbela Jernej štukelj in Matic Sašek, v drugem delu pa sta v polno merila še Matej Gregorac in Gregor Žugelj, ki je nasprotnikovega vratarja premagal dvakrat.
Kolpa bo naslednjo prvenstveno tekmo 21. kroga igrala že v sredo, 27. 04. 2016, ko bodo v Ivančni Gorici ob 17.00 uri gostovali pri vodilni ekipi lige.
Tudi konec tekočega tedna bo za člane pester, kajti že v soboto, 30. 04. 2016 ob 17.00 uri na domačo zelenico v 22. krogu v Podzemelj prihaja Rudar iz Trbovelj.

   
   
 

Za mladimi nogometaši selekcije U-8 je še drugi spomladanski turnir, ki je bil na sporedu v soboto 23. 4. 2016 zgodaj popoldan v Podzemlju. Kolpa se je pomerila z Belo krajino, šmarješkimi toplicami in Dolom pri Ljubljani. še enkrat več smo videli borbeno predstavo fantov, ki vidno napredujejo iz dneva v dan.