športno društvo NK Kolpa

DRUGI DAN PRIPRAV ZAZNAMOVALI TEKMI TER OBISK ZNANIH NOGOMETAŠEV

Drugi dan priprav se je začel z zgodnji sprehodom po Izoli. Po zajtrku je sledil dopoldanski trening ter ogled športnega parka Bonifika.
Kmalu po kosilu in krajšem počitku sta se ekipi pripravili ter odpeljali na prvo pripravljalno tekmo.

Pred pričetkom tekem sta naše fante presenetila in razveselila z obiskom odlična nogometaša, otroka NK Kolpa, Michael Pavlovič in Luka Kambič.

Selekcija U13 je odigrala tekmo proti svojim vrstnikom iz NK Koper. Rezultat sicer ni bil prvotnega pomena, vsekakor pa so fantje v prekrasnem vremenu uživali tekmi in bili veseli bučne podpore nekaterih staršev, kateri so prišli pogledat tekmo.
Fantje selekcije U15 so prav tako odigrali tekmo proti svojim vrstnikom NK Koper selekcije B. Vseskozi je bila naša ekipa enakovreden nasprotnik in tekmo smo zaključili z remijem 2:2. Za našo ekipo sta zadela Blaž Filak in Enej Per.

Bravo ekipi in trenerja!