športno društvo NK Kolpa

Ekipa NK Kolpa sodelovala na prireditvi Večer plemenitosti v Trebnjem

Ob podpori Nedeljskega, ki je postal medijski sponzor slovenske ženske reprezentance v odbojki sede, na poti do Tokia 2020, se je v četrtek, 25. 5. 2017, v Trebnjem predstavila razširjena ekipa reprezentantk v odbojki sede. Dekleta so se pomerila z občani Trebnjega, zlato selekcijo Nedeljskega dnevnika, ki so se jim v ekipi pridružili tudi ministrica za izobraževanje, znanost in šport, dr. Maja Makovec Brenčič, vrhunski športnik invalid Darko Ðuriæ in generalni direktor direktorata za šport Borut štrumbelj, ekipo kandidatk za Miss Slovenije 2017 in ekipo NK Kolpa. Poleg tekem pa je potekale še glasbeni program, kandidatke za Miss Slovenije pa so dogodek popestrile z modno revijo. Nekaj utrinkov z dogodka si lahko pogledate http://odbojkasede.weebly.com/ve269er-plemenitosti.html