športno društvo NK Kolpa

EKPA NK IB 1975 LJUBLJANA BOLJŠI NASPROTNIK OD NAŠE SELEKCIJE U13

Selekcija U13 je danes v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK IB 1975 iz Ljubljane. Naša ekipa je dobro otvorila tekmo, bila enakovreden nasprotnik, a žal smo prehitro prejeli prvi gol, kateri je nekoliko vplival na razpoloženost naših fantov. To so gostje tudi znali izkoristiti in zaradi naših napak ter rahle nezbranosti, mirno zaključili polčas z rezultatom 0:5. Ob premoru je naš trener glasno in korektno “okaral” naše igralce, naredil nekaj pozicijskih menjav na igrišču in drugi polčas smo uspešno odprli z zadetkom Vita Pera. Vse do konca tekma so se fantje veliko bolj borili in pokazali željo, da bi rezultatsko dohiteli nasprotnike, imeli kar nekaj priložnosti za zadetke, a vendar je na koncu le zmanjkalo. Tekma se je končala z rezultatom 2:5.

Strelca:
Vito Per
Rok Vrbanec

Srečno in uspešno na naslednji tekmi!