športno društvo NK Kolpa

GOSTOVANJE SELEKCIJE U11 PRI ŠD ČRNUČE

Selekcija U11 je danes odigrala 4. krog jesenskega dela lige. Zgodaj zjutraj je naša ekipa odšla na gostovanje k ŠD Črnuče. Naši fantje so bili že vso pot dobro razpoloženi in borbeno nastrojeni. S trenerjevimi napotki med potjo je naša ekipa v Ljubljano prispela z dobro pripravljeno strategijo, kar se je pokazalo že v prvem polčasu, saj smo po nekaj minutah igre vodili z 2:0 in polčas gladko zaključili s 3:1. Drugi polčas so nas fantje ŠD Črnuče nekoliko presentili in začeli igro z ostrim napadom, vendar pa smo se z dobro obrambo in odličnim golmanovim posredovanjem obranili kar nekaj strelom domačinov. Domača ekipa je bila proti koncu nekoliko kondicijsko šibkejša, kar pa je naša ekipa znala izkoristiti in tekmo dobila z 5:1 ter domov odnesla tretjo zaporedno, zasluženo zmago.

Strelca:
Rok Vrbanec (4x)
Nik Jerina

Čestitke ekipi in trenerju!