športno društvo NK Kolpa

II. faza zimskega tekmovanja RIN v Metliki ter prva pripravljalna tekma članske selekcije

                                                        

šD NK Kolpa tudi letos sodeluje in tekmuje v zimskem tekmovanju “Rad igram nogomet”, morda bolj poznato kot tekmovanje RIN za osem in desetletnike, ki v letošnjem tekmovanju poteka s spremenjenimi pravili, ki niso razultatsko usmerjena. Gre za pomemben in s strani UEFA visoko ocenjen grassroots program Nogometne zveze Slovenije. V NK Kolpi smo tako v tem zimskem obdobju sezone 2013/2014  nastopili z dvema ekipama selekcije U11 ter z dvema ekipama  selekcije U9. Prva faza se je odigrala v decembru 2013 v organizaciji NK Bela krajina v črnomlju. V nedeljo 16. 2. 2014 s pričetkom ob 9.30 uri je šD NK Kolpa v telovadnici Osnovne šole Metlika organizirala nogometni turnir  II. faze zimskega tekmovanja RIN, v katerem so poleg domače ekipe NK Kolpa, nastopile še ekipe NK Bela krajina in NK Dolomiti, turnir pa je obiskal tudi vodja grassroots programa MNZ Ljubljana, Boštjan Kreft. 


članska selekcija šD NK Kolpa pa je v nedeljo 16. 2. 2014 ob 14.30 uri odigrala prvo pripravljalno tekmo na umetni travi na Vražjem kamnu v črnomlju. Nasprotnik, NK Miklavž, ki se je vračal iz priprav, je našo selekcijo premagal z rezultatom 2:4 (1:0).

    vs