športno društvo NK Kolpa

Javna prireditev » 2. BOHNARJEV VETERANSKI TURNIR 2015« v Podzemlju

Veteranska selekcija šD NK Kolpa je izpeljala  memorialni veteranski nogometni  turnir  v spomin na svojega prvega nogometnega vratarja Jože Jakliča-Bohnarja, ki se je v sredini 90. let smrtno ponesrečil.

V soboto dne 15. 8. 2015 je tako na stadionu v Podzemlju organizirala memorialni nogometni turnir veteranskih nogometnih selekcij z imenom»BOHNARJEV VETERANSKI TURNIR«, za katerega se bomo še naprej zavzemali, da bo ostal tradicionalno v spomin preminulemu soigralcu.  

Na turnirju so poleg domače veteranske slekcije NK Kolpa sodelovale povabljene veteranske selekcije NK Bela krajina, NK Mirna in NK Kočevje.

veterani NK Kolpa

veterani NK Bela krajina

veterani NK Mirna

veterani NK Kočevje

Organizacijski odbor veteranske selekcije šD NK Kolpa je vsem udeležencem podelil spominske medalje, ekipam pisne zahvale, najboljšim ekipa pa tudi pokale za športni rezultat.
Poskrbeli pa so tudi za malico in športno druženje za mizo.