JESENSKI DEL TEKMOVANJA SE POčASI KONčUJE

KADETI IN čLANI ODLIčNO ZAKLJUčILI JESENSKI DEL NA DOMAčEM IGRIščU

Kadeti in člani NK Kolpa so navdušili domače občinstvo v zadnjih tekmah jesenskega dela prvenstva, odigranih v Podzemlju. čaka jih le še gostovanje 14. oziroma 15. novembra.

SELEKCIJA STAREJšI CICIBANI U-10 JESENSKI DEL PRVENSTVA ZAKLJUčILA Z ZMAGO

Selekcija STAREJšI CICIBANI U-10  je v soboto 07.11.2009 ob 10.00 uri v  zadnjem 9. kolu skupine E gostovala v Mirni pri NK MIRNA. Naši cicibani so prepričljivo premagali  z rezultatom 2:6 (0:5)  Starejši cicibani so z novimi točkami zmanjšali zaostanek in držijo  tesen stik za  vodilno ekipo v skupini ter zasluženo, prepričljivo, zasedajo   2. mesto na lestvici skupine. Selekciji želimo veliko zimskega treninga, težkih pripravljalnih turnirjev in tekem, da nadaljujete sezono v spomladanskem delu  pripravljeni in novim zmagam naproti.

čestitke vsem igralcem ter trenerju Galinac Daliborju-Dadotu za dosežen uspeh, staršem pa za športno vzpodbujanje in bodrenje otrok, ki več kot zadovoljivo zastopajo barve šD NK Kolpa.

MLAJšI DEčKI U-12 OSVOJILI šEST TOčK

Mlajši dečki U-12 NK KOLPA  so gostovali v Ljubljani, točneje v Vižmarjih pri NK ARNE TABOR 69.
Dečki so osvojili 6 točk  (5:4, 0:1, 3:0,2:6), a z malo več športne sreče bi lahko osvojili še kakšno
točko, saj so imeli veliko priložnosti, toda žoga ni našla cilja. Vseeno pohvala za trud in borbenost.
Prihodnji vikend igrajo zadnji krog jesenskega dela prvenstva.