športno društvo NK Kolpa

KADETI IN čLANI ZMAGALI, MLAJŠI DEčKI IZGUBILI

članska ekipa je na gostovanju pri NK Svoboda Kisovec zmagala z rezultatom kar 7:0. To je že druga zmaga v sezoni in NK Kolpa ima 100%-ni izkupiček točk. Kaže, da se bodo uresničile napovedi, da se bo NK Kolpa že v tej sezoni borila za vstop v 3. ligo. To pa bi tudi bilo najlepše darilo ob 20. letnici kluba.

Kadeti so na domačem terenu premagali vrstnike iz Litije z rezultatom 5:1. Zopet je blestel Rudi Vancaš Požeg, ki je v stilu Lionela Messija dosegel tri zadetke. Enkrat je zadel direktno iz izvajanja kota, najbolj pa je navdušil s preigravanjem po celi polovici igrišča in učinkovitim zaključkom. Uspešna sta bila še Mitja Žugelj, ki je lepo zadel z glavo po izvajanju kota in Robert Gorščak. Za kadete je prvič zaigral donedavni mlajši deček Edin Džemič.

Mlajši dečki pa niso bili dorasli nasprotnikom iz NK Bravo Belinka. Več podatkov na spletni strani MNZ Ljubljana.