športno društvo NK Kolpa

Kadeti/mladinci s polnim izkupičkom v 2. krogu proti ekipi NK Interblock

V drugem krogu 1. MNZ mladinsko/kadetske lige so kadeti in mladinci v soboto 10. 9. 2016 na domačem igrišču premagali nasprotnika NK Interblock. Mladinci so po dveh krogih na vrhu mladinske lestvice, kadeti pa so se po porazu v prvem krogu umestili na sredino lestvice.  V skupnem seštevku obeh lig je tako Kolpa zbrala 9 točk in zaseda tretje mesto.

http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=%201015

Mladinska 1.liga 16/17
NK Kolpa : NK Interblock  4 : 2 (1 : 1)

Kadetska 1.liga 16/17
NK Kolpa : NK Interblock  1 : 0 (1 : 0)

mladinci


kadeti

Prve točke v prvenstvu pa so si priigrale tudi selekcije mlajši dečki, ki so premagali ekipo NK Zagorje z rezultatom 3 : 1 (0 : 0)  in starejši dečki, ki so odigrali neodločeno z ekipo NK Laby's Mengo 28 z rezultatom 1 : 1 (1 : 0).

Prvo prvenstveno tekmo pa so na domačem igrišču odigrali tudi starejši cicibani U11, ki so gostili ekipo NK črnuče.

starejši cicibani U10/11

V Podzemlju pa je bil danes na sporedu tudi prvi tekmovalni turnir pod okriljem MNZ Ljubljana za selekcijo U9. Poleg naših fantov so prišli še ekipa Extrem iz Sodražice, Mirna in šentjernej. Rezultat tudi tokrat ni bil v ospredju, so se pa vsi igralci izkazali z dobro igro. Napredek pri naših najmlajših selekcijah je viden iz tedna v teden.

cicibani U9