športno društvo NK Kolpa

KADETI ZMAGALI V GOSTEH, čLANI IZGUBILI DOMA

Kadeti Nk Kolpa so v soboto, 05.09.2009 v gosteh premagali kadete NK Dren z rezultatom 2:8 (1:4). Po vodstvu domačinov je zopet zablestel Rudi Vancaš Požeg in z dvema prekrasnima goloma obrnil izid tekme. Med strelce sta se v prvem polčasu vpisala še Mitja Žugelj in Jaka Virant. V drugem polčasu se je premoč gostov nadaljevala.

Rudi Vacaš Požek je zadel skoraj iz centra, zadela pa sta še Robert Gorščak dvakrat in na koncu tekme še Grega Končar. 
Na sliki Rudi Vancaš Požeg.
 

člani NK Kolpa pa so žal izgubili na domačem igrišču z NK Komenda. Gostje so bili boljši nasprotnik in zasluženo zmagali z rezultatom 0:1 (0:1). Na srečo domačinov so igralci Komende zapravili še kar nekaj stoodstotnih priložnosti.
Tekmo si je ogledalo veliko število navijačev domače in gostujoče ekipe. Nenavadne sodniške odločitve so pripeljale do dveh izključitev: v slačilnico je  zaradi dveh rumenih kartonov moral Jože Pezdirc, klop pa je moral zapustiti tudi trener domače ekipe Brane Vrščaj.

Žoge so pobirali najmlajši
člani NK Kolpa.
Na sliki: po tekmi,
s trenerjem,
ob malici.