športno društvo NK Kolpa

Klubske selekcije ŠD NK Kolpa v tekmovalni sezoni 2014/2015 v jesenskem obdobju

Klubske tekmovalne selekcije končale oz. končujejo pol sezono 2014/2015 v jesenskem obdobju. Ekipe so dosegle pričakovane tekmovalne rezultate, čeprav končne lestvice MNZ Ljubljana v tem obdobju ne bodo dokončno oblikovane zaradi spora in konflikta s sodniško organizacijo, saj se je prvenstvo začelo brez sodnikov. Strokovno vodstvo že pripravlja program zimskih aktivnostih, zimska šola na Oš Metlika, Podzemelj in Semič pa se je v polnem obsegu tudi že začela.


S treningi pa bo zaključila tudi dekliška ekipa, ki v Podzemlju trenira pod vodstvom strokovnega vodstva ŽNK Krka. Na zaključku treningov se bo pomerila z našimi cicibani U11 in mlajšimi dečki U13.

Tudi veteranska sekcija je zaključila s svojo aktivnostjo. Klubu so pomagali pri organizaciji domačih članskih tekem, rediteljski službi, delovnih akcijah in drugo, so pa seveda tudi rekreativno igrali nogomet.