športno društvo NK Kolpa

KONčANA SEZONA ZA VSE SELEKCIJE

čLANI
članska ekipa NK KOLPA je v sredo v predzadnjem 25. krogu gostovala v Ljubljani pri NK Arne Tabor 69. Srečanje se je končalo brez zadetkov (0:0).
Zapisnik tekme: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=zapisnik&liga=400&zapisnik=23751

V soboto je bila odigrana zadnja tekma v letošnjem prvenstvu. NK Kolpa se je na igrišču v Podzemlju od domačih navijačev poslovila z porazom 1:2 (0:0). Kljub temu čestitke igralcem in strokovnemu vodstvu za uspešno sezono in osvojeno 5. mesto v Regionalni Ljubljanski LEGEA ligi 10/11.
Zapisnik tekme: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=zapisnik&liga=400&zapisnik=23790
Končna lestvica: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=tekmovanja&liga=400

MLADINCI
Ekipa mladincev U-18 je zadnji 22. krog Mladinske 2.lige 10/11 odigrala doma proti NK Dragomer Dren in zmagala z visokih 6:0 (2:0). Mladinci so na koncu osvojili 2. mesto. čestitamo.
Zapisnik tekme: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=zapisnik&liga=403&zapisnik=23805
Končna lestvica: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=403

STAREJšI DEčKI U-14

Ekipa starejših dečkov U-14 je v zadnjem 20. krogu doma izgubila proti vrstnikom iz NK Bravo Publikum z rezultatom 3:4 (0:2). Na koncu so osvojili 6. mesto v 2. ligi starejši dečki, kar naj bi po nekaterih kombinacijah zadostovalo za uvrstitev v 1. ligo starejši dečki U-14 2011/12. Bravo dečki.
Zapisnik tekme: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=zapisnik&liga=407&zapisnik=23815

Končna lestvica: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=407

MLAJšI DEčKI U-12
Ekipa mlajših dečkov U-12 je v zadnjem 22. krogu gostovala pri NK Bravo Publikum B, od dvanajstih točk osvojila tri in na koncu osvojila odlično 2. mesto v 2. ligi mlajši dečki in preboj v 1. ligo v prihodnji sezoni. Bravo dečki.
Zapisnik tekme: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=zapisnik&liga=410&zapisnik=23747
Končna lestvica: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=410

CICIBANI U-10
Ekipa Cicibanov U-10 je v skupini D 10/11 osvojila odlično 2. mesto. čestitamo.
Končna lestvica:http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=416

CICIBANI U-9

ZAKLJUčNI FINALNI TURNIR CICIBANOV U9 ZA PRVAKA MNZ LJUBLJANA

Tekmovalna sezona 2010/2011 se je dokončno uspešno končala v nedeljo  12. 6. 2011 tudi za našo selekcijo U9 z nastopom na zaključnem finalnem turnirju zmagovalcev skupin v prvenstvu MNZ Ljubljana, ki je organizacijo turnirja dodelil NK Litiji. Na turnir so se uvrstile ekipe:
 

 

Skupina 1: Litija
Skupina 2: Kolpa
Skupina 3: Ilirija 1911 A
Skupina 4: Kalcer Vodoterm A
Skupina 5: Brinje
Skupina 6: Olimpija Ljubljana A
Skupina 7: Domžale
*Ivančna Gorica (najboljša drugo uvrščena ekipa)
 
Na turnirju so se ekipe medsebojno razigravale v dveh skupinah, ekipa NK Kolpa je igrala v skupini B skupaj z NK Olimpija Ljubljana A , NK Brinje in NK Ilirija 1911 A. Kolpini igralci, ki si so tovrstno izkušnjo že nabrali v lanski tekmovalni sezoni, ko so se uvrstili tudi na zaključni turnir U8, so se zaključka neobremenjeno veselili in si želeli uspešnega nastopa.  Prvi nasprotnik je bila njena stara znanka iz lanskega zaključka NK Olimpija Ljubljana A. Že od začetka tekme se je pokazalo, da bo tekma trda. Igra se je odvijala na sredini igrišča, občasno pa so nasprotniki nevarno prihajali pred naš gol, kjer je svoja vrata odlično branil naš vratar. Vseeno je Olimpija z odličnim strelom iz prekinitve povedla, vendar se naši igralci niso vdali in so tik pred koncem tekme izenačili. Rezultat je bil neodločen 1:1. Streljali so se kazenski streli, pri katerih pa je ekipa NK Kolpa imela več sreče in zmagala, kar je naši ekipi prineslo le medsebojno prednost na lestvici. Drugo tekmo z ekipo NK Brinje so naši igralci odigrali zelo odgovorno ter sproščeno in nasprotnike premagali z rezultatom 1:0. Vse je kazalo na odlično uvrstitev naše ekipe, saj nam je šlo na roko tudi medsebojno razigravanje naših nasprotnikov. Po dveh kolih je bila ekipa NK Kolpa 1. na lestvici. V tretji tekmi z ekipo NK Ilirija 1911 A, kjer je naša U9 sama odločala o svoji fenomenalni uvrstiti, pa se je zgodil nerazumljiv padec v igri. Kolpa je povedla, bili smo praktično že v finalu. V tem trenutku pa je igralcem padla zbranost in niso uspeli obdržati rezultata. Ilirija je dvakrat zadela, tekma se je končala z rezultatom 1:2. Hkrati smo pogledovali na potek tekme na drugem igrišču, kjer je NK Olimpija remizirala z NK Brinje. Tak povsem neugoden razplet po zadnjem kolu, pa je lestvico v skupini B temeljito spremenil. Ekipa NK Kolpa je padla na 3. mesto.

 

LESTVICA B SKUPINE:
 
1. NK Olimpija Ljubljana A             5 tč
2. NK Ilirija 1911 A                           4 tč 
3. NK Kolpa                                      4 tč
4. NK Brinje                                      2 tč
 

NK Kolpa je po razigravanju v skupini tako nesrečno zasedla 3. mesto, zaradi česar nam je preostala tekma za skupno 5. mesto v MNZ Ljubljana. Nasprotnik je bil domačin NK Litija, kateri so tekmo, v kateri je bila Kolpa vsaj enakovredna v igri, odigrali z večjo željo in zmagali  z rezultatom 1:0. NK Kolpa je tako dokončno zasedla 6. mesto v MNZ Ljubljani. Igralci so od organizatorja prejeli praktične nagrade in pa medalje za udeležbo v finalu.
 

 
CICIBANI U-8
Najmlajša ekipa NK Kolpa je osvojila 3. mesto skupini 6 10/11. Za začetek odlično.
Končna lestvica: http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=430

Na turnirju je zmagala ekipa NK Domžale, ki je v finalu premagala ekipo NK Olimpija Ljubljana A. Tretje mesto je osvojila ekipa NK Ilirija 1911 A.
 
Vse čestitke selekciji, vseh igralcem, trenerjem in trenerju Kolpine šole nogometa, ki so v preteklih letih in v letošnji sezoni trenirali naše igralce. V prihajajoči sezoni pa vam želimo dobrih tekem in obilo športne sreče v prvenstvu U10.