športno društvo NK Kolpa

Med tednom poraz v Ljubljani, konec tedna zmaga v Podzemlju proti Savi, naslednje gostovanje v Lescah

člani NK Kolpa so v sredo, 25. 04. 2018 v 21. krogu 3. SNL gostovali v Ljubljani in proti Arne Taborju po nekoliko slabši predstavi v precej oslabljeni sestavi izgubili s 3 : 1 (2 : 0). Za Kolpaše je v Ljubljani že sedmič v sezoni zadel Darjan Spudiæ.

Že v soboto popoldne, 28. 04. 2018 pa so člani v podzemeljskem športnem parku kljub še manjšemu izboru igralcev kot par dni nazaj proti Taborju, s srčno igro osvojili nove točke, saj so v 22. krog 3. SNL Center tesno, a zasluženo premagali enega neposrednih tekmecev na lestvici ekipo NK Sava iz Kranja z 2 : 1 (1 : 1). Moža odločitve sta bila tokrat Žiga Kočevar, ki je v tekoči sezoni kar 13 krat zatresel mrežo nasprotnikov in Davor Brčina, ki je s svojim prvencem v sezoni domačinom prinesel končno zmago.

V soboto, 05. 05. 2018 člani potujejo na gostovanje v Lesce, kjer glede na trenutno razmerje moči pričakujejo nov pozitiven rezultat.