športno društvo NK Kolpa

MLADI NOGOMETAŠ JULIJ ŠTUKELJ BO PONOSNO NA IGRIŠČE V MÜNCHNU POSPREMIL SLAVNEGA NOGOMETAŠA

Julij Štukelj je mladi nogometaš, ki že tri leta trenira nogomet pri nogometnem klubu ŠD NK Kolpa iz Podzemlja. Nocoj bo na tekmi Bayerna iz Münchna in Interja iz Milana na igrišče pospremil enega od slavnih nogometašev, ki se bodo pomerili na zadnji tekmi skupinskega dela lige prvakov v skupini C.
Posebno in nepozabno doživetje sta mu pričarala starša, ki sta sodelovala v nagradni igri Uefa Champions League – nogometno doživetje za otroke, ki jo je organiziral NLB. V nagradni igri, ki je potekala med 4. in 13. oktobrom, je bilo izžrebanih 22 imetnikov katerekoli kartice NLB Mastercard, ki so zase in za svojega otroka tako dobili ogled tekme med FC Bayern München in FC Internazionale Milano, ki bo odigrana danes zvečer na stadionu Allianz Arena München, otrok pa bo na omenjeni tekmi na igrišče pospremil enega od slavnih igralcev.