športno društvo NK Kolpa

MLAJŠE SELEKCIJE NK KOLPA AKTIVNE TUDI V ZIMSKEM čASU

Nogomet se je v teh mrzlih dneh preselil v telovadnice. Tokrat poročamo o starejših cicibanih selekcija U-10, je igrala na turnirju v Trbovljah. Mlajši dečki U-12 pa so gostovali na Hrvaškem v sosednjem Kamanju.

STAREJšI CICIBANI U-10 SO IGRALI NA TURNIRJU V TRBOVLJAH

Nogometni klub Rudar Trbovlje je v soboto dne 5. 12. 2009 organiziral nogometni turnir za selekcijo U-10, ki ga tradicionalno prirejajo v spomin na Mojmirja Brečka. Na tem močnem turnirju, prijavljenih 20 ekip v štiri skupine,  je  nastopala tudi naša selekcija starejših cicibanov U-10. Žreb v skupine nam ni bil naklonjen, saj smo padli v težko skupino, v kateri so bile ekipe NK TRIGLAV PODGORJE (nastopa v gorenjski ligi Medobčinske nogometne zveze Kranj), NK IDRIJA (nastopa v ligi Medobčinske nogometne zveze Nova gorica), NK BRINJE GROSUPLJE (v jesenskem delu zaseda na lestvici III. mesto A skupine Medobčinske nogometne zveze Ljubljana) in NK OLIMPIJA LJUBLJANA  (v jesenskem delu zaseda na lestvici I. mesto A skupine  Medobčinske nogometne zveze Ljubljana). Naši fantje pa so razigravanje v skupini odigrali nad pričakovanjem in prikazali zelo dobro igro v fazi obrambe na čelu z našim golmanom. Ekipo NK TRIGLAV PODGORJE  so premagali z rezultatom 1:0, z ekipo NK IDRIJA so igrali neodločeno 0:0, ekipo NK BRINJE GROSUPLJE so premagali z rezultatom 1:0, z ekipo NK OLIMPIJA LJUBLJANA pa so igrali neodločeno 0:0, in  zasluženo zasedli 2. mesto v skupini, s čimer so se iz skupine skupaj z ekipo  IDRIJA, ki je zasedla 1. mesto, uvrstili v nadaljnje tekmovanje. V četrtfinalu pa so naleteli na ekipo NK šENčUR (nastopa v gorenjski ligi Medobčinske nogometne zveze Kranj), ki je našo selekcijo izločila z rezulttom 3:2. Na navedenem turnirju so si naši igralci nabrali potrebnih izkušenj težkih turnirskih tekmovanj. Na turnirju je 1. mesto osvojila ekipa NK IDRIJA. čestitke selekciji in zahvala vodji selekcije MITEVSKI Tomotu, ki je organiziral udeležbo in ekipo skupaj s trenerjem vodil na turniju.

                

MLAJšI DEčKI U-12 ODIGRALI PRIJATELJSKO TEKMO Z VRSTNIKI V KAMANJU

V sredo, 25.11.2009 so se mlajši dečki selekcije U-12 odpravili v inozemstvo. Pri sosedih na Hrvaškem, točneje v
Kamanju so se pomerili z tamkajšnimi vrstniki. V precej hladnem vremenu so so preizskusili na velikem travnatem
igrišču, enajst proti enajst. P
rijateljska tekma pod reflektorji se je končala z rezultatom 4:3 za nogometaše NK KOLPA. 
Gostitelji iz Kamanja so se zelo potrudili in po tekmi mlade nagometaše pogostili z osvežilnimi pijačami in klobasami.
Tekmo si je ogledalo kar nekaj staršev. Predstavniki kluba pa so obljubili, da spomladi povabijo mlade nogometaše iz
Kamanja v Podzemelj.
Nekaj utrinkov iz Kamanja.