MLAJŠE SELEKCIJE SODELOVALE NA DNEVU MOBILNOSTI V METLIKI

Selekcija U10, U11 in U13 so danes popoldne. na povabilo Občine Metlika sodelovale na Dnevu mobilnosti v Metliki. Na predstavitveni stojnici smo predstavili različne klubske brošure, biltene 20 letnega ter 30 letnega obstoja kluba. S ponosom smo predstavljali naš klub, v katerem igra kar 145 registriranih nogometašev. Naši fantje so prikazali, kako potekajo treningi in kako se preko naših odličnih trenerjev učijo nogometnih veščin ter se pomerili v hitrostnem streljanju na gol. Na koncu so fantje uživali še v slastnih palačinkah in spili okusne “šejke”, s čimer so lepo zaključili prekrasen popoldan.

Iskrena hvala za povabilo Občini Melika in v prihodnjem letu se bomo dogodka z veseljem ponovno udeležili!