športno društvo NK Kolpa

Mlajši dečki prepričljivo osvojili močan turnir NK Velesovo, U-11 odigrali 5. in 6. krog zimske lige ŠD Tian

V soboto, 13. 01. 2018 se je selekcija U-13 šD NK Kolpa pod vodstvom trenerja Andreja štriclja udeležila malonogometnega turnirja, ki ga je v telovadnici v Cerkljah na Gorenjskem organiziral NK Velesovo.
V konkurenci 12 ekip so naši fantje z zmago v finalu proti NK Olimpija Ljubljana s 3 : 0 dosegli odmevno zmago na močnem tekmovanju. Za najboljšega igralca turnirja je bil izbran naš igralec Juri Popovič, najboljši strelec pa je bil Tin štricelj.

čestitamo!

V soboto, 13. 01. 2018 so igralci U-11 šD NK Kolpa v Novem mestu odigrali 5. in 6. krog zimske lige šD Tian Nš Jasmin Kurtiæ.
V zelo ostri konkurenci ekip iz dolenjske (Tian, Mirna, Ivančna Gorica, Krka) in posavske regije (Brežice) fantje pod vodstvom trenerja Elvirja Džemiæa s pridom nabirajo izkušnje za tekmovanja, ki sledijo.