športno društvo NK Kolpa

Mlajši dečki U-13 premočno osvojili zimsko ligo za pokal občine Ivančna Gorica

V zadnjem 9. krogu zimske lige za pokal občine Ivančna Gorica so igralci selekcije U-13 šD NK Kolpa pod vodstvom trenerja Andreja štriclja odigrali tekmo proti NK Ivančna Gorica 1 in jo dobili z rezultatom 5 : 0.

Od 19. 11. 2017 do 29. 03. 2018 so tako v osmih tekmah (enkrat so bili prosti) v konkurenci ekip U-13 naslednjih klubov: NK IVANčNA GORICA 1, NK JEVNICA, NK KASTIM MIRNA, NK SVOBODA LJUBLJANA, šD TIAN NOVO MESTO, NK IVANčNA GORICA 2, NK LOGATEC in NK BRINJE kar osemkrat zmagali in ob razliki v zadetkih 56 : 5 v svojo korist zasluženo osvojili prvo mesto.

Za odmeven uspeh čestitamo igralcem in trenerju, staršem pa se zahvaljujemo za njihov prispevek k uspešni izvedbi tekmovanja.

V nadaljevanju pomladanskega dela prvenstva v 2. ligi za mlajše dečke U-13 MNZ Ljubljana ekipi želimo, da bi pokazala isto raven iger, kar bi jih lahko ob koncu sezone pripeljalo na vrh lestvice.