Nadaljevanje članskih priprav

Planirana pripravljalna članska tekma med ekipama NK Kočevje in NK Kolpa v Kočevju v petek 31. 7. 2020 ni bila odigrana in je premaknjena na nedeljo 16. 8. 2020, ko bo odigrana v Podzemlju.

V današnjem terminu pa je bila v Podzemlju odigrana deževna tekma med ekipama NK Kolpa in NK Trebnje, ki jo je gladko dobila domača ekipa z rezultatom 4:2 (3:0).

V torek 4.8.2020 pozno popoldne je v športnem parku Podzemelj članska ekipa NK Kolpa tako odigrala tretjo pripravljalno tekmo.

Kljub slabemu vremenu, katerega v zadnjih dneh nismo bili vajeni ter nekoliko slabšim pogojem za igro, je domača ekipa pokazala lepo, natančno in povezano igro . Nasprotniki so morali priznati premoč naši ekipi, saj se je tekma končala v prid domače ekipe z rezultatom 4:2.

Za NK Kolpa so zadetke dosegli:
Aleš Kirin (2x)
Nejc šuklje
Matjaž črnič

čestitke ekipi in trenerju!
člani NK Kolpa