športno društvo NK Kolpa

Nadaljevanje odličnih tekmovalnih rezultatov starejših klubskih selekcij

 

člani v gosteh pri vodilni Iliriji še podaljšali niz pozitivnih rezultatov
 

NK Ilirija : NK Kolpa = 2 : 2 (1 : 2)
Ljubljana, 15. 10. 2016
9. krog 3. SNL Center
 

Kot je bilo nakazano že v napovedniku 9. kroga (SNL Portal), so člani NK Kolpa k Iliriji po šestih zaporednih pozitivnih izidih, dvakrat so zmagali v pokalu MNZ Ljubljana, v prvenstvu pa dosegli tri zmage in enkrat remizirali, odšli z odločenostjo, da se niz neporaženosti nadaljuje.
Proti zelo kvalitetnemu tekmecu je Kolpa prvi polčas v Ljubljani v šiški gladko dobila z 1 : 2, zadela sta kapetan Jože Pezdirc iz enajstmetrovke in Darjan Spudiæ. 
Kljub pritisku domačinov v drugem delu srečanja, ko so Ilirijani sicer uspeli izenačiti rezultat na 2 : 2, pa je našim nogometašev ne glede na dejstvo, da je bil v 77. minuti zaradi drugega rumenega kartona izključen Jože Pezdirc, uspelo do konca z igralcem manj na igrišču zadržati dragoceno točko proti vodilni ekipi lige.
Naslednji konec tedna v nedeljo, 23. 10. ob 15.00 uri v goste v Podzemelj v 10. krogu SNL Center prihaja trenutno zadnjeuvrščena ekipa NK Rudar Trbovlje.

    

 

Kadeti in mladinci zasedli vrh lestvice
 

U-17 – NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 2 : 0 (0 : 0)
U-19 – NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 3 : 1 (1 : 0)
7. krog 1. lige U-7/19 MNZ Ljubljana
Podzemelj, 15.10. 2016
 

Pred preostalimi današnjimi tekmami 7. kroga 1. MNZ lige U-17/19 za kadete so kadeti in mladinci NK Kolpa zasedli prvo mesto na skupni lestvici tekmovanja.

V soboto, 15. 10. 2016 je najprej kadetom na domačem igrišču v športnem parku v Podzemlju v odlični predstavi uspelo streti odpor žilavih gostov iz Trbovelj ter zmagati z 2 : 0. V tekmi mladincev NK Kolpa in NK Rudar Trbovlje pa so Kolpaši premoč v igri kronali s tremi zadetki v mreži gostov in zmagali s 3 : 1. Igralce obeh naših ekip velja pohvaliti za požrtvovalnost in iznajdljivost na precej težkem igrišču.

8. krog tekmovanja prinaša kadetom in mladincem gostovanje v Ivančni Gorici, kjer se bodo v nedeljo, 23. 10. 2016 ob 13.00 in 15.00 uri pomerili z domačo ekipo NK Ivančna Dana Mirna.