športno društvo NK Kolpa

Nadaljevanje spomladanskega dela prvenstva 2013/2014 rezultatsko uspešno v vseh selekcijah

Tekmovalne kolpine selekcije so spomladansko obdobje pričakale z dobrimi jesenskimi rezultati tekmovalne sezone 2013/2014, v kateri se nadejamo uvrstitve v višji rang tekmovanj vsaj v članski selekciji in selekciji mlajših dečkov:

članska ekipa je v regionalni Ljubljanski ligi MNZ LJ (IV. liga) zasedla 2. mesto.
Selekcija starejši dečki U-15 so v 1. ligi MNZ Ljubljana zasedli 4. mesto.
Selekcija mlajši dečki U-13 so v 2. ligi MNZ Ljubljana zasedli 1. mesto.
Selekcija starejši cicibani U-11 je v ligi MNZ LJ v skupini zasedla 3. mesto
 

Selekcija cicibanov U-9 je v ligi MNZ LJ v skupini osvojila 1. mesto.  

Selekcija cicibani U-8 je tekmovala v isti skupini kot selekcija U9.

Prve odigrane prvenstvene spomladanske kroge tekmovalne sezone 2013/2014 pa so vse selekcije odigrale rezultatsko uspešno. Vsi rezultati kolpinih selekcij so ažurno objavljeni  desno v zavihku "Odigrane tekme", prvenstvene lestvice pa na spletni strani MNZ Ljubljana http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=tekmovanja 

Vabljeni na vse domače nogometne tekme, kar prav tako ažurno objavljamo desno v zavihku "Napovednik".

S prehodom na poletni čas pa smo v NK Kolpi uvedli tudi stalni urnik treningov, objavljen levo v zavihku "Razporedi treningov".

V šD NK Kolpi pa se aktivno pripravljamo tudi na izvedno poletnega počitniškega projekta:

 

SLOVENIJA KAMP 2014
1.VSESLOVENSKI NOGOMETNI KAMPVnovično pa bi vse otroke in njihove starše seznanili, da bo med letošnjih poletnih počitnicah pri šD NK Kolpa v Podzemlju "nogometni kamp" v sklopu vseslovenske akcije "SLOVENIJA KAMP 2014" v času od  dne 7. do 11. julija 2014 v organizaciji S- KAMP, podjetje za organizacijo športnih prireditev, d.o.o., ki je ustanovljeno z namenom, da športne prireditve približa čim večjemu številu otrok širom Slovenije in tudi zunaj meja. Eden od kampov tudi v Podzemlju. O pripravah na izvedbo kampa bomo informacije tekoče prikazovali tudi na naši spletni strani. Več pa si lahko preberete na https://www.nk-kolpa.si/Admin/load.asp?sif_file=koledar_podrobno&sif_koledar=830 
http://www.s-kamp.si/