športno društvo NK Kolpa

Naporen teden za člansko ekipo

 

NK Kolpa : NK Rudar Trbovlje = 1 : 1 (1 : 0)
30. 04. 2016 – 22. krog 3. SNL Center

Naporen teden, tekom katerega so člani NK Kolpa odigrali kar tri prvenstvene tekme (doma so premagali Jezero iz Medvod 5 : 1 in v gosteh izgubili od vodilne ekipe lige Ivančne Gorice s 4 : 1), se je zaključil v soboto, 30. 04. 2016 na domačem igrišču z remijem 1 : 1 proti Rudarju iz Trbovelj. 

Po vodstvu in zelo solidni igri Kolpašev v prvem delu srečanja, z glavo je po predložku s strani v kazenski prostor zadel Žiga Kočevar, so gostje iz revirja z vztrajnostjo prek dosojene enajstmetrovke le prišli do želene točke. Osvojena točka v tekmi z Rudarjem Kolpo še vedno drži na visokem 5. mestu lestvice 3. SNL Center. 
Naslednje prvenstveno srečanje za člane sledi že v sredo, 04. 05. 2016, ko se bodo na športnem parku Ljubljana ob 17.30 uri pomerili s pretendentom na prvo mesto, trenutno drugouvrščenim moštvom lige ekipo AšK Bravo.
Po srečanju v Ljubljani sledi krajša igralna pavza do nedelje, 15. 05. 2016, ko v goste v športni park Podzemelj prihaja NK Sava Kranj. V nadaljevanju do konca tekmovanja gredo člani enkrat v goste k Žirem, prvenstvo pa bo z zadnjim 26. krogom sklenjeno doma v Podzemlju v soboto, 28. 05. 2016 s tekmo z ekipo Bled Lesce.

Mlajše kolpine ekipe pa so bile v tem prazničnem vikendu proste.