športno društvo NK Kolpa

NK Kolpa pridobila licenco za prihajajočo sezono 3. lige NZS Center

 

šD NK Kolpa je na podlagi Pravilnika NZS za licenciranje nogometnih klubov pri podeljevalcu licence Nogometni zvezi Slovenije (NZS) pridobila licenco za 3. SNL za tekmovalno leto 2018/2019. Komisija za licenciranje nogometnih klubov je na podlagi predložene licenčne dokumentacije NK Kolpa ugotovila, da za licenco izpolnjujemo vse kriterije za pridobitev licence za 3. SNL.

Zaradi zmanjševanja sodelujočih klubov v ligi pa bo morala članska ekipa uspeh doseči tudi v tekmovalnem delu iztekajoče sezone 2017/2018, iz katere po tekmovalnih propozicijah izpada več ekip, vendar v tem trenutku še ni moč ugotavljati, katero mesto na končni razvrstitvi ekipi NK Kolpa zagotavlja obstanek v ligi in nadaljevanje natopanja v prihajajoči sezoni 2018/2019.

članski ekipi želimo obilo športne sreče in uspeha pri dosegu športnega cilja.