športno društvo NK Kolpa

NK KOLPA USPEŠNO IZVEDLA TURNIR SELEKCIJE U9

Včeraj je v metliški osnovni šoli potekal nogometni turnir selekcije U9, katerega organizator je bil NK Kolpa.
Na turnirju so svoje klube zastopale ekipe iz Slovenije, Hrvaške:
NK Kolpa (A, B in C), NK Bela krajina (beli in U8), NŠ Feniks (črni, zlati, oranžni, modri), NK Proteus, NK Grosuplje in Škola nogometa Ogulin
V tekmi za tretje mesto sta se med seboj pomerili obe ekipi iz NŠ Feniks, črni in oranžni . Tretje mesto je z zmago 3:1 pripadlo ekipi NŠ Feniks oranžni.
Veliko finale pa sta odigrali ekipi NK Proteus in Škola nogometa Ogulin. Po zelo razburljivi ter napeti tekmi, se je redni del končal z rezultatom 1:1. Kot pa se za finale spodobi, so mladi nogometaši in nogometašice zmagovalca določili po streljanju sedemmetrovk. Zmaga je na koncu pripadla ekipi NK Proteus iz Postojne.

Pokal za najboljšega strelca je osvojil Luka Petrič iz ekipe NŠ Feniks oranžni, kateri je zadel kar 13 golov
Pokal za najboljšega vratarja pa je pripadel Tilnu Stranjacu iz ekipe NK Proteus

Iskrena hvala Osnovni šoli Metlika, obema sodnikoma za odlično sojenje, ekipi na zapisnikarski mizi, vsem trenerjem ter igralcem in igralkam, staršem za prekrasno navijaško vzdušje v dvorani in staršem selekcij U13 in U15 NK Kolpa za vso pomoč pri izpeljavi turnirja.