športno društvo NK Kolpa

NOGOMETAŠI NK KOLPA PRIDNO NABIRAJO TOčKE

čLANI ZMAGALI NA KODELJEVEM

članska ekipa NK KOLPA je  v 9. krogu gostovala na Kodeljevem pri NK SLOVANU in zmagala 1:0, ter zabeležila nove tri točke.
Sedaj skupaj z NK KOMENDA zaseda sam vrh lestvice z 19. točkami.

KADETI GLADKO DO ZMAGE

 

Selekcija kadetov NK KOLPA  je doma igrala proti NK KRIM, dosegli zmago 3:0 in zabeležili nove tri točke.

MLAJšI DEčKI U-12 SAMO DO šTIRIH TOčK

Pričakovalo se je 12 točk, toda vrstniki mlajših dečkov U-12 iz NK LIVAR IVANčNA GORICA so bili zelo trd oreh. Iz
Podzemlja so domov odnesli velikih sedem točk. Nogometaši NK KOLPA so enkrat zmagali, enkrat odigrali neodločeno,
ter dvakrat izgubili,(4:5, 1:1, 5:3, 0:1). Kljub rahlemu razočaranju gre dečkom pohvala za borbenost. Posebno velja
pohvaliti Marka IVEZIčA, ki je pokazal veliko srčnost pa tudi nekaj nogometnega znanja.

STAREJšI CICIBANI U-10 DOBILI »LOKALNI« DERBI

Selekcija STAREJšI CICIBANI U-10 je v nedeljo 11.10.2009 ob 10.30 uri v  6. kolu skupine E na domačem stadionu v Podzemlju gostila NK Belo krajino. Naši cicibani so prepričljivo dobili »lokalni« večni derbi in NK BELO KRAJINO  visoko premagali z rezultatom 7:1 (6:0). Domača selekcija je bila še posebej močna v liniji na sredini, ki je nasprotnike nadigrala v fazi obrambe in napada. Potrebno je pohvaliti vse naše igralce, ki so srčno igrali za barve NK Kolpa, še posebej kapetana  Nejca šUKLJETA in Domna KOčEVARJA, ki sta bila na sredini kreatorja igre, bila pa tudi strelca vsak po dva gola.  Ekipi na igrišču pa so  k uspehu še dodatno pomagali soigralci iz  rezervne klopi, ki so bili še okrepljeni s selekcijo U-8, z glasnim in srčnim navijanjem, ki ga ni uspel utišati niti sodnik. Starejši cicibani z novimi točkami držijo tesen stik z vodilnimi ekipami iz lestvice skupine. V naslednjem kolu U-10 gostuje pri NK Krim.