športno društvo NK Kolpa

Nogometaši NK Kolpa uspešno nastopajo v osnovnošolskih nogometnih ekipah OŠ Metlika in OŠ Podzemelj

 

čETRTFINALE DRŽAVNEGA TEKMOVANJA V MALEM NOGOMETU ZA STAREJšE DEčKE

V ponedeljek, 10. 3. 2014, se je v dopoldanskem času v športni dvorani Osnovne šole Metlika odvijal četrtfinale državnega tekmovanja v malem nogometu za starejše dečke. V Metliko so prispele ekipe z Oš Danile Kumar Ljubljana, Oš Dobrepolje in z Oš škofja Loka, ki so se pomerile z domačo ekipo.  V zadnji tekmi med Oš Metlika in Oš Dobrepolje, ki sta do takrat zbrali enako število točk, so bile moči izenačene. Glede na pravila tekmovanja je zmagovalca – Oš Dobrepolje – določil žreb.
Končni vrstni red udeleženih ekip je bil naslednji:
1. Oš Dobrepolje
2. Oš Metlika
3. Oš škofja Loka
4. Oš Danile Kumar Ljubljana.

Prvi dve ekipi sta se uvrstili v polfinale državnega prvenstva v malem nogometu.

Več novice in fotogalerija:
http://www.osmetlika.si/index.php/informacije/novice/248-nogomet-utrinki
 

OBčINSKO TEKMOVANJA V MALEM NOGOMETU ZA MLAJšE DEčKE

V sredo, 12. 3. 2014, pa sta se v dopoldanskem času v športni dvorani Osnovne šole Metlika pomerili občinski ekipi mlajših dečkov Oš Metlika in Oš Podzemelj. Veliko premoč je v igri prikazala ekipa iz Oš Podzemelj in se zasluženo uvrstila v nadaljevanje področnega tekmovanja  v malem nogometu za mlajše dečke, kjer bo zastopala svojo osnovno šolo, Občino Metlika in navsezadnje NK Kolpa. 

Iz šD NK Kolpa obema ekipama čestitke in veliko športne sreče v nadaljevanju tekmovanja.