športno društvo NK Kolpa

Nogometni kamp v času šolskih počitnic v Podzemlju. Že 47 prijav – POHITITE S PRIJAVAH DO POPOLNITVE MEST


        

https://www.facebook.com/skamppodzemelj/
 

NA SLOVENIJAKAMP 2016 V PODZEMLJU PRIJAVLJENIH ŽE  47 UDELEŽENCEV. SAMO šE TRI PROSTA MESTA.

SLOVENIJAKAMP 2016 – PODZEMELJ
04. 07. – 09. 07 2016

Slovenija kamp Podzemelj bo letos pokal po šivih! Slaba dva tedna pred začetkom je prijavljenih rekordnih 47 otrok, kar je skoraj dvakrat toliko kot lani – še en dokaz kako zelo fantje in dekleta uživajo pri nas  Lani je bil ambasador našega kampa mladi reprezentant Rudi Požeg Vancaš, ki je tudi podaril svoj dres, letos pa nas bosta obiskala Jure Balkovec in Gregor Sikošek. Prvi že vrsto let uspešno brani barve Domžal, drugi pa je tik pred sanjskim prestopom v ljubljansko Olimpijo. Oba obljubljata presenečenje za udeležence.

Na Slovenija kamp Podzemelj vabi tudi veliki zmagovalec šova Slovenija ima talent in izjemen plesalec Jernej Kozan! Priljubljeni Jernej bo udeležence naučil nekaj svojih gibov, hkrati pa s svojimi točkami poskrbel za nepozabno plesno zabavo.

Martina Mravinec je že lani s svojo udeležbo na našem kampu navdušila mlade, nadobudne nogometaše. Letos himno Slovenija Kampa Podzemelj izpopolnjuje in obljublja, da bo še boljša kot lani.

Prijave so še vedno odprte!