športno društvo NK Kolpa

NOGOMETNI TURNIR NK KOLPA 2013, U-8 letnik 2004 in mlajši

Organizacijski odbor selekcije U7/8 šD NK Kolpa je zelo uspešno izpeljal prvi zimski dvoranski nogometni turnir z imenom KOLPA 2013 za selekcijo U8, letnika 2004 in mlajši, ki smo ga izpeljali v telovadnici Oš Metlika v soboto 26. 1. 2013 s pričetkom ob 09.00 uri.

Udeleženci:

Nš Krško
NK Kolpa U8
NK Bela krajina
NK Trebnje

NK Mirna
Nš Ivančna gorica U7
NK Kolpa U7
 

Zmagala je ekipa Nš Krško, naši selekciji pa sta prikazali všečno in vzpodbudno igro za nadaljevanje spomladanskega dela prvenstva. Vsi igralci, ki so se udeležili našega prvega turnirja pa so prejeli lične spominske medalje Nogometnega kluba Kolpa, trenerjem gostujočih ekip pa smo promocijsko podelili naš navijaški šal. Vsem udeležencem veliko športnih uspehov v nadaljevanju prvenstva.