športno društvo NK Kolpa

Nogometni turnir v Podzemlju za selekcije starejši cicibani U-11

Za zaključek tekmovalne sezone 2017/2018 smo v šD NK Kolpa v soboto 23. 6. 2018 organizirali nogometni turnir U11, ki smo ga poimenovali “Nogometni turnir 6 rek”, za katerega se bomo zavzemali, da bo ostal tradicionalen, ter ob lepem in toplem junijskem vremenu tudi z zaključkom kopanja v naši reki Kolpi, po kateri ponosno poimenujemo naš klub.

Sodelovale so 4 ekipe: NK KOLPA ZELENI, NK KOLPA RUMENI, NK KRKA in NK KOčEVJE. Skupaj se je v lepem športno družabnem dogodku družilo cca. 50 otrok. Tekme so bile zanimive, predvsem pa sproščeno druženje otrok in staršev. V sklopu turnirja smo speljali nagradno igro za starše “strel na gol”, katere je polovico prispevka dobil zmagovalec, polovica prispevka pa bomo solidarno namenili za socialni prispevek za plačilo vadnine. 

Zahvala, vsem sodelujočim ekipam s trenerji, sponzorjem in staršem selekcije U11 pri izvedbi turnirja.